Молодіжна рада

 

Молодіжна рада при Луцькій міській раді

 

Молодіжна рада є консультативно-дорадчим, представницьким органом з питань молодіжної політики. Молодіжна рада функціонує при Луцькій міській раді. Також вона тісно співпрацює з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

Основна місія Молодіжної ради: сприяти налагодженню зв’язків між виконавчими органами місцевого самоврядування та молоддю міста. Молодіжна рада працює над розвитком молодіжної політики, інтегрує успішний європейський досвід. Вона аналізує потреби та проблеми молоді Луцька, а також сприяє їх вирішенню. Додатково створено приймальню Молодіжної ради. Подати запит до Молодіжної ради можна через телефонний дзвінок або лист. Номер телефону та e-mail розміщено у розділі «Контакти».

Мета Молодіжної ради: створити умови для різностороннього розвитку соціально-активної молодої людини у Луцьку відповідно до потреб та запитів молоді.

Цінності Молодіжної ради: відповідальність, рівність, незалежність, прозорість, бажання до позитивних змін, підтримка, самовіддача, доброчесність, ефективність та продуктивність, успіх і робота на результат.

Серед завдань Молодіжної ради провідними є такі:

  • Підготовка рекомендацій та консультування виконавчих органів міської ради щодо реалізації молодіжної політики у місті;
  • Залучення молоді та співпраця із нею, щоб молодь була активною та долучилася до різних сфер розвитку Луцька;
  • Популяризація серед молоді волонтерського руху, громадської активності;
  • Вивчення, аналіз та прогнозування соціальних процесів у молодіжному середовищі;
  • Пошук пріоритетних напрямів молодіжної політики, зміцнення гарантій молоді;
  • Моніторинг діяльності різних об’єднань молоді, органів студентського та учнівського самоврядування міста.

Молодіжна рада проводить засідання щомісячно. Потрапити на засідання може кожен бажаючий, потрібно лише попередньо зареєструватися. Запис на засідання проводить секретар.

Серед членів Молодіжної ради є громадські активісти та представники учнівського і студентського самоврядування. Потрапити до її складу можна у період проведення конкурсу на членство у Молодіжній раді. Кожен склад Молодіжної ради обирається строком на 2 роки. Під час цього періоду можливий добір членів у випадку, якщо хтось вийшов зі складу Молодіжної ради або був виключений через відсутність на засіданнях.

Більш детальну інформацію про роботу Молодіжної ради, регламент та інше можна знайти у розділі «Документи».

Стежте за новинами Молодіжної ради у Facebook та Instagram.    

 

Контакти:

Телефон: +380964121534

Електронна пошта: youth.council.of.lutsk@gmail.com

Фейсбук сторінка: https://www.facebook.com/youthcounciloflutsk/

Інстаграм сторінка: https://www.instagram.com/youth_council_of_lutsk/

Місце розташування: 43025, м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 19

Графік засідання: остання п’ятниця місяця, 15:00 год