Новини

Всесвітній день прибирання “World Cleanup Day”

Дата: пн, 26/09/2022 - 16:39

17 вересня небайдужі люди із 191 країни світу долучилися до Всесвітнього дня прибирання “World Cleanup Day”. 

Цьогоріч, як і попередні роки, тисячі мешканців у всіх куточках України приєдналися до акції у єдиному прагненні зробити своє місто, селище, село чистішим та охайнішим!

Звісно, війна вносить корективи у наші плани. Але ми - незламні! Ми як і раніше, а, можливо, ще з більшою силою хочемо, щоб наші громади були комфортними для проживання. 

Тож вкотре і лучани об'єдналися, аби взяти участь у прибиранні. 

Змагання для дітей з велосипедного спорту

Дата: пн, 26/09/2022 - 16:37

25 вересня, в парку біля дитячого містечка "Карамелька" (вул. Конякіна) відбулися змагання для дітей (2008-2012 р.р.н.) з велосипедного спорту з нагоди Дня фізичної культури та спорту України, які організував та провів провідний професіонал КЗ ЛМЦФЗН "Спорт для всіх" - Давид Ковальов 

Мета заходу:

- формування в учасників традицій та мотивації щодо занять фізичною культурою і спортом як важливих складових забезпечення здорового способу життя;

- змістовне дозвілля дітей та молоді;

- популяризація велосипедного спорту.

Майстер-клас зі скандинавської ходьби з нагоди Дня фізичної культури та спорту України

Дата: пн, 19/09/2022 - 10:44

Провідні професіонали КЗ ЛМЦФЗН "Спорт для всіх" Ніна Лисенко та Галина Тимощук організували та провели майстер-клас зі скандинавської ходьби з нагоди Дня фізичної культури та спорту України в парку 900-річчя міста Луцька та парку "Дубки".

Мета заходу: популяризація фізичної культури та спорту; залучення населення до занять скандинавськоюходьбою; популяризація здорового способу життя.

Захід розпочався з розминки з палицями, а потому всі учасники вирушили ходою по мальовничих стежках Луцьких парків.

Обласний благодійний фестиваль фізичної культури та спорту серед міських територіальних громад

Дата: пн, 19/09/2022 - 10:37

16 вересня 2022 року команда Луцької міської територіальної громади взяла участь в обласному благодійному Фестивалі фізичної культури та спорту серед міських територіальних громад на території нового спортивного комплексу в с. Тростянець, Ківерцівської ТГ, Волинської області.

Спортсмени з усієї Волинської області демонстрували свої вміння з гри в парковий волейбол, футбол, дартс, шашки, боча, перетягування линви, а також змагалися в гирьовому та риболовному спорті, брали участь в естафетах і козацьких розвагах.

У Луцьку продовжує працювати пункт гуманітарної допомоги "Карітас-Волинь"

Дата: пн, 19/09/2022 - 10:34

В осередку Луцького міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Луцької міської ради, "Атлет" (вул. Степана Бандери, 13) вже четвертий місяць продовжує свою роботу пункт гуманітарної допомоги "Карітас-Волинь", де можуть отримати підтримку найбільш вразливі категорії населення.

Щомісяця працівники департаменту молоді та спорту Луцької міської ради формують, фіксують та видають понад 500 наборів продуктів, гігієни, побутових наборів, постіль, дитяче харчування та памперси.

Продовжуємо працювати задля підтримки українців та наближення Перемоги України .

Благодійна акція "Смілива гривня"

Дата: пт, 16/09/2022 - 09:23

Увага!

Триває благодійна акція "Смілива гривня"

З метою збору коштів на допомогу Збройним Силам України Національний банк України організував благодійну акцію “Смілива гривня”, яка передбачає збір монет номіналами 10, 50 копійок, а також 1, 2, 5 та 10 гривень.

Пункти збору монет відкриті в усіх відділеннях Ощадбанку та ПУМБу. Банки отримують монети від населення та перераховують ці благодійні внески на спецрахунок Національного банку України на підтримку Збройних Сил України.

Акція триває до 31 жовтня.

Луцьк відзначив своє 937-річчя

Дата: вт, 13/09/2022 - 11:18

Луцьк відзначив свій 937-ий День народження.

З цієї нагоди на Театральному майдані велолюбителі у святкових вишиванках зібрались разом, аби здійснити велопробіг вулицями та проспектами міста за тролейбусним маршрутом №15.

Проїхав у колоні з лучанами й міський голова Ігор Поліщук. Він побажав усім миру в Україні, а лучанам - повернення до звичного режиму життя та переходу до розвитку нашого міста, роботи на перспективу.

Змагання з баскетболу, приурочені до Дня фізичної культури та спорту

Дата: вт, 13/09/2022 - 11:10

На спортивному майданчику по вул. Кравчука, 26, провідні професіонали КЗ ЛМЦФЗН "Спорт для всіх" продовжили спортивні заходи, приурочені Дню фізичної культури та спорту України та провели змагання з баскетолу

Мета заходу:

- формування в учасників традицій та мотивації щодо занять - фізичною культурою і спортом як важливих складових забезпечення здорового способу життя;

- змістовне дозвілля дітей та молоді;

- популяризація гри у баскетбол.

Флорбол та міні-футбол з нагоди Дня фізичної культури та спорту

Дата: вт, 13/09/2022 - 11:07

З нагоди Дня фізичної культури та спорту України, провідні професіонали КЗ ЛМЦФЗН "Спорт для всіх" продовжили проведення спортивних заходів для дітей. Юні спортсмени взяли участь в змаганнях з флорболу та міні-футболу.

Мета: популяризація фізичної культури та спорту; активне дозвілля дітей; розвиток флорболу та міні-футболу.

Діти весело, цікаво та активно провели свій вільний час.

Всі учасники заходу отримали солодкі подарунки від організаторів.

Спортивні заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту

Дата: вт, 13/09/2022 - 11:05

8 вересня на мультифункціональному спортивному майданчику по вул. Глушець, провідні професіонали КЗ ЛМЦФЗН "Спорт для всіх" продовжили серію спортивних заходів, приурочених Дню фізичної культури та спорту.

Мета заходу:

формування в населення традицій та мотивації щодо занять фізичною культурою і спортом як важливих складових забезпечення здорового способу життя;

змістовне дозвілля дітей;

популяризація гри у волейбол.