Новини

«Веселі старти» в рамках всеукраїнської акції "Ти зможеш, якщо зміг, я!”

Дата: ср, 02/12/2020 - 21:01

02 грудня 2020 року в Луцькому НРЦ відбулися змагання «Веселі старти» в рамках всеукраїнської акції "Ти зможеш, якщо зміг, я!” за підтримки департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

Мета даного заходу: залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом, пропаганда здорового способу життя, формування морально – вольових рис характеру у дітей, розвиток фізичних якостей.

Участь брали учнівські команди 5-7 класів у таких естафетах: «Зустрічна», «Перегони з обручем», «Переправа по острівцях», «Перениси м’ячі», «М’яч капітану».

У Луцьку стартував "Індекс благополуччя молоді!"

Дата: пн, 30/11/2020 - 10:13

«Індекс благополуччя молоді» стартував у Луцьку!

Старту масштабного опитування для молоді передувало декілька місяців обговорень, домовленостей, зустрічей, кропіткої роботи багатьох структур. Та воно того вартувало!

Спортивні змагання з вивчення правил дорожнього руху

Дата: сб, 28/11/2020 - 09:04

27 листопада 2020 відбулися спортивні змагання з вивчення правил дорожнього руху на спортивному майданчику за адресою: вул. Володимирська, 95. Захід провів провідний професіонал комунального закладу «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» Володимир Наумук за підтримки департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

Програма заходу складалася з естафет, конкурсів та загадок.

Майданчик було поділено на три локації, де діти граючись засвоювали знання з правил дорожнього руху та змагалися в спритності.

Спортивно-пізнавальний захід – "Правила дорожнього руху "

Дата: чт, 26/11/2020 - 20:46

Сьогодні, 26 листопада 2020 року, Олексій Ткачук - провідний професіонал комунального закладу «Луцький міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» провів спортивно-пізнавальний захід – "Правила дорожнього руху " для дітей привокзального мікрорайону за підтримки департаменту сім`ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

Захід відбувся на спортивному майданчику (вул. Гулака-Артемовськго 3) та у приміщенні "Юность" (пр. Грушевського 12).

Спортивні змагання з вивченням правил дорожнього руху

Дата: чт, 26/11/2020 - 08:57

25.11.2020 в приміщенні “Білий м`яч” (вул. Конякіна, 35) провідні професіонали комунального закладу “Луцький міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Луцької міської ради” за підтримки департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, організували і провели спортивні змагання з вивченням правил дорожнього руху.

Закриття програми для молоді "Skills Lab: успішна кар'єра"

Дата: чт, 19/11/2020 - 10:38

У гостинному приміщенні «Passage Interdit» відбулось урочисте закриття програми для молоді "Skills Lab: успішна кар'єра"

15 вмотивованих дівчат та хлопців віднині знають набагато більше про:

Спортивні змагання

Дата: ср, 11/11/2020 - 17:45

11 листопада 2020 року провідний професіонал комунального закладу "Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх" Луцької міської ради" - Олексій Ткачук організував та провів спортивні змагання в рамках всеукраїнської акції «Рух - заради здоров’я» для дітей та молоді привокзального мікрорайону.

Майстер- класи від "Творчого калейдоскопу"

Дата: пт, 06/11/2020 - 14:21

За підтримки департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради арт-локацією «Творчий калейдоскоп» проводиться низка майстер-класів для надзвичайно Сонячної молодді, у надзвичайно затишній кав’ярні- кондитерії «Старе місто».

"Я- не товар!"

Дата: пт, 06/11/2020 - 14:01

За підтримки департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради відбувся тематичний пішохідний квест "Я - НЕ ТОВАР". Учасники продемонстрували неабиякий рівень знань! І, звісно, натхненно й активно виконували всі завдання квесту, а їх було чимало (і не такі вже й прості).

Змагання “Повір у себе”

Дата: пт, 30/10/2020 - 13:59

30 жовтня 2020 року, комунальний заклад “Луцький міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Луцької міської ради” за підтримки департаменту сім’ї, молоді та спорту організував і провів змагання “Повір у себе” в рамках Всеукраїнської акції «Ти зможеш, якщо зміг я!» для дітей та молоді з особливими потребами.