Новини

Спортивно-патріотичні заходи до Дня захисника України

Дата: сб, 12/10/2019 - 15:55

12 жовтня 2019 року на 33-му мікрорайоні (спортивний майданчик пр-т Соборності, 37-б) провідний професіонал комунального закладу “Луцький міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Луцької міської ради” Ніна Лисенко за підтримки департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, організувала і провела спортивно – патріотичний захід до Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці.

Конкурс іновативної програми обмінів «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді»

Дата: пт, 11/10/2019 - 09:16

Конкурс іновативної програми обмінів «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді».

Фонд «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (EVZ) оголошує конкурс та підтримує в 2020 році німецько-українські та німецько-українсько-російські зустрічі молоді для учасників та учасниць у віці з 16 до 35 років.

Як молоді європейці можуть бути активними та переймати відповідальність на місцевому рівні? Як вони організовують дієві зміни у власних сусідствах та суспільствах? І як вони можуть стати активними разом?

Відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «TAFISA Всеукраїнський день ходьби”

Дата: пн, 07/10/2019 - 10:12

Сьогодні, 4 жовтня 2019 року в Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «TAFISA Всеукраїнський день ходьби” з нагоди Всесвітнього дня ходьби», який організував та провів комунальний заклад «Луцький міський центр фізичного здоров`я населення “Спорт для всіх” Луцької міської ради» за підтримки департаменту сім`ї, молоді та спорту.
Ходьба – це вид фізичного навантаження, легкий спосіб підтримувати форму тіла і хороше самопочуття. Ходьба приносить користь для всього організму.

Відбувався відкритий чемпіонат КЗ "ДЮСШ №3 ЛМР" з тенісу

Дата: пн, 07/10/2019 - 10:09

Протягом двох днів на тенісних кортах ГО "Прем’єр теніс" відбувався відкритий чемпіонат Комунального закладу "ДЮСШ №3 ЛМР" з тенісу.🎾🎾
🔷Змагання проводились з метою популяризації тенісу, обміну досвідом роботи тренерів, підвищення спортивної майстерності юних тенісистів, виконання спортивних розрядів, виявлення сильніших і талановитих спортсменів у наступних вікових групах: до 10 років, до 12 років серед хлопчиків та дівчаток.
✅Чемпіонами та призерами стали:
Група до 12 років
І місце - Лещук Дмитро;
ІІ місце - Степанюк Михайло;