Події

Змагання «Повір у себе» в рамках Всеукраїнської акції «Ти зможеш, якщо зміг я!» серед дітей-вихованців КЗ «ДНЗ № 28 компенсуючого типу (спеціальний) для дітей з вадами розвитку»

Дати проведення події
-

04 грудня 2019 року в м. Луцьку в приміщенні музичної зали закладу дошкільної освіти № 28 (вул. Даньшина, 4) відбудуться змагання «Повір у себе» в рамках Всеукраїнської акції «Ти зможеш, якщо зміг я!» серед дітей-вихованців з вадами розвитку.

 

Початок заходу — 10.00 год.

 

Змагання «Повір у себе» в рамках Всеукраїнської акції «Ти зможеш, якщо зміг я!» серед дітей-вихованців дитячих спеціальних навчальних закладів

Дати проведення події
-

03 грудня 2019 року в м. Луцьку в приміщенні музичної зали закладу дошкільної освіти № 21 Луцької міської ради (вул. Марка Вовчка, 6а) відбудуться змагання «Повір у себе» в рамках Всеукраїнської акції «Ти зможеш, якщо зміг я!» серед дітей-вихованців дитячого спеціалізованого навчального закладу.

 

Початок заходу — 10.00 год.

 

Фестиваль спорту для мешканців 40-а кварталу

Дати проведення події
-

01 грудня 2019 року в парку (вул. Конякіна — Гордіюк) відбудеться Фестиваль спорту для мешканців 40-а кварталу.

 

Початок заходу — 11.00 год.

 

Фестиваль спорту для мешканців центрального мікрорайону

Дати проведення події
-

30 листопада 2019 року в приміщенні “Атлет” (вул. Степана Бандери, 13) відбудеться Фестиваль спорту для мешканців Центрального мікрорайону.

 

Початок заходу — 14.00 год.

 

Фестиваль спорту

Дати проведення події
-

23 листопада 2019 року на спортивному майданчику (вул. Київський майдан, 1-3) відбудеться Фестиваль спорту до Дня Гідності та Свободи для дітей та молоді мікрорайону Київський м-н - Балка.

 

Початок заходу — 13.00 год.

 

Командні змагання з шашок — 64 серед команд за місцем проживання

Дати проведення події
-

15 листопада 2019 року в приміщенні «Біла тура» (вул. Будівельників, 11) комунального закладу «Луцький МЦФЗН “Спорт для всіх” Луцької міської ради» відбудуться командні змагання з шашок — 64 серед команд за місцем проживання населення.

 

Початок заходу — 16.00 год.

 

 

IV Фестиваль “Спорт для всіх — за здоровий спосіб життя”

Дати проведення події
-

14 листопада 2019 року в місті Луцьку у КРЦ “Адреналін СІТІ” (вул. Карбишева, 1) відбудеться ІV Фестиваль «Спорт для всіх – за здоровий спосіб життя» серед працівників місцевих центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

 

Початок заходу — 11.30 год.

 

Програма заходу:

Фестиваль спорту

Дати проведення події
-

24 жовтня 2019 року на Привокзальному мікрорайоні в приміщенні «Юність» (пр-т Грушевського, 12) відбудеться Фестиваль спорту для дітей та молоді.

 

Початок заходу — 16.35 год.

 

Турнір пам’яті Горохівського шахіста Юрія Науменка

Дати проведення події
-

06 жовтня 2019 року в приміщенні “Біла тура” (вул. Будівельників, 11) відбудеться турнір пам’яті відомого Горохівського шахіста Юрія Науменка.

 

Початок заходу — 10.00 год.