Події

Фестиваль спорту

Дати проведення події
-

24 жовтня 2019 року на Привокзальному мікрорайоні в приміщенні «Юність» (пр-т Грушевського, 12) відбудеться Фестиваль спорту для дітей та молоді.

 

Початок заходу — 16.35 год.

 

Турнір пам’яті Горохівського шахіста Юрія Науменка

Дати проведення події
-

06 жовтня 2019 року в приміщенні “Біла тура” (вул. Будівельників, 11) відбудеться турнір пам’яті відомого Горохівського шахіста Юрія Науменка.

 

Початок заходу — 10.00 год.

 

ЗАПРОШУЄМО НА ВІДЗНАЧЕННЯ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ХОДЬБИ !

Дати проведення події
-

Усіх лучан та гостей міста запрошуємо 4 жовтня 2019 року взяти участь у масовому фізкультурно-оздоровчому заході «TAFISA Всеукраїнський день ходьби» з нагоди Всесвітнього дня ходьби».

 

15.30 год. – реєстрація учасників

16.00 год. – початок ходьби по алеях Центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. 

 

Фестиваль спорту для мешканців Центрального мікрорайону

Дати проведення події
-

28 вересня 2019 року в приміщенні “Атлет” (вул. Степана Бандери, 13) відбудеться Фестиваль спорту для мешканців Центрального мікрорайону.

 

Початок заходу — 13.00 год.

 

Міський фестиваль ”Спортивне довголіття - “Спорт для всіх - радість життя” з нагоди Міжнародного дня людей поважного віку

Дати проведення події
-

27 вересня 2019 року в м. Луцьку в приміщенні “Біла тура” (вул. Будівельників, 11) КЗ “Луцький МЦФЗН “Спорт для всіх” відбудеться міський фестиваль”Спортивне довголіття - “Спорт для всіх - радість життя” серед людей поважного віку з нагоди Міжнародного дня людей поважного віку.

 

Фестиваль спорту в рамках Олімпійського тижня

Дати проведення події
-

21 вересня 2019 року на Привокзальному мікрорайоні на прибудинковій території на пр-ті Грушевського, 12 відбудеться Фестиваль спорту в рамках Олімпійського тижня.

 

Початок заходу — 12.00 год.

 

Турнір з шашок серед команд за місцем проживання

Дати проведення події
-

12 вересня 2019 року в приміщенні «Біла тура» (вул. Будівельників, 11) комунального закладу «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх» Луцької міської ради» відбудеться турнір з шашок серед команд за місцем проживання.

 

Початок заходу — 16.00 год.

 

 

Організатор – КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради».

Міжнародний турнір з футболу серед ветеранів, присвячений Дню міста Луцька

Дати проведення події
-

7 вересня 2019 року о 10.00 год. відбудеться міжнародний турнір з футболу серед ветеранів (40+), присвячений Дню міста Луцька. Змагання будуть проходити на стадіоні СНУ ім. Лесі Українки "Спортивне ядро" (вул. Ярощука, 30а).

 

РОЗКЛАД ІГОР:

 

Заходи з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

Дати проведення події
-

КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» організовує на спортивних майданчиках за місцем проживання для мешканців в різних мікрорайонах міста спортивні заходи з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України: