Комунальний заклад «Луцький міський молодіжний центр»

Директор КЗ «Луцький міський молодіжний центр» Семчук Юрій

Директор КЗ «Луцький міський молодіжний центр»      
Семчук Юрій 
 

Комунальний заклад «Луцький міський молодіжний центр» – установа, що створена Луцькою міською радою для вирішення питань соціального становлення та розвитку молоді.

Метою Центру є формування свідомого громадянина-патріота української держави, представника української національної еліти через підвищення національної свідомості, активної громадянської позиції.

Центр проводить заходи, спрямовані на інтелектуальний, моральний, духовний розвиток молоді, реалізацію її творчого потенціалу та громадянську освіту молоді. Також популяризує здоровий спосіб життя, організовує змістовне дозвілля та сприяє волонтерській діяльності. Центр проводить інформаційно-просвітницьку роботу серед молоді, забезпечує можливості для неформальної освіти. Сприяє працевлаштуванню молодих людей та молодіжному підприємництву.

Луцький міський молодіжний центр бере участь у розвитку міжнародного молодіжного співробітництва та міжрегіональної взаємодії молоді та молодіжних центрів в Україні. А також сприяє популяризації стандартів європейської молодіжної політики і роботи з молоддю в Україні, відповідно до рекомендацій Ради Європи та Європейського Союзу.

Центр залучає благодійну, грантову та інші види допомог, здійснює пошук потенційних інвесторів для фінансування своїх проектів.

 

Контакти

вул. Ковельська, 8, м. Луцьк, 43016

Тел.: (095) 155 82 27

E-mail: lutsk.city.youth.center@gmail.com