Молодіжна рада при Луцькій міській раді

Молодіжна рада є консультативно-дорадчим, представницьким органом з питань молодіжної політики. Молодіжна рада функціонує при Луцькій міській раді. Також вона тісно співпрацює з Департаментом молоді та спорту Луцької міської ради.

Основна місія Молодіжної ради: сприяти налагодженню зв’язків між виконавчими органами місцевого самоврядування та молоддю Луцької міської територіальної громади. Молодіжна рада працює над розвитком молодіжної політики, інтегрує успішний європейський досвід. Вона аналізує потреби та проблеми молоді, а також сприяє їх вирішенню. 

Мета Молодіжної ради: створити умови для різностороннього розвитку соціально-активної молодої людини у Луцькій міській територіальній громаді відповідно до потреб та запитів молоді.

Цінності Молодіжної ради: відповідальність, рівність, незалежність, прозорість, бажання до позитивних змін, підтримка, самовіддача, доброчесність, ефективність та продуктивність, успіх і робота на результат.

Серед завдань Молодіжної ради провідними є такі:

  • Підготовка рекомендацій та консультування виконавчих органів міської ради щодо реалізації молодіжної політики;
  • Залучення молоді та співпраця із нею, щоб молодь була активною та долучилася до різних сфер розвитку Луцької міської територіальної громади;
  • Популяризація серед молоді волонтерського руху, громадської активності;
  • Вивчення, аналіз та прогнозування соціальних процесів у молодіжному середовищі;
  • Пошук пріоритетних напрямів молодіжної політики, зміцнення гарантій молоді;
  • Моніторинг діяльності різних об’єднань молоді, органів студентського та учнівського самоврядування міста.

Молодіжна рада проводить засідання щомісячно. Потрапити на засідання може кожен бажаючий, потрібно лише попередньо зареєструватися. Запис на засідання проводить секретар.

Серед членів Молодіжної ради є громадські активісти та представники учнівського і студентського самоврядування. Потрапити до її складу можна у період проведення конкурсу на членство у Молодіжній раді. Кожен склад Молодіжної ради обирається строком на 2 роки. Під час цього періоду можливий добір членів у випадку, якщо хтось вийшов зі складу Молодіжної ради або був виключений через відсутність на засіданнях.

Більш детальну інформацію про роботу Молодіжної ради, регламент та інше можна знайти у розділі «Документи».

До складу Молодіжної ради на 2024-2025 роки входять учні закладів загальної середньої освіти, студенти закладів вищої освіти, працююча молодь, члени громадських організацій, молодіжних центрів.

22.02.2024 відбулось перше установче засідання Молодіжної ради при Луцькій міській рада (третьої каденції).

Цьогорічне Положення про Молодіжну раду значно оновлено у бік розширення різних можливостей для членів ради, запровадження більш гнучких та демократичних норм тощо. Розроблялося Положення із максимальним залученням зацікавленої молоді.

Стежте за новинами Молодіжної ради у Facebook та Instagram.    

 

Контакти:

Електронна пошта: youth.council.of.lutsk@gmail.com

Фейсбук сторінка: https://www.facebook.com/youthcounciloflutsk/

Інстаграм сторінка: https://www.instagram.com/youth_council_of_lutsk/

Місце розташування: 43025, м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 19