Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву плавання Луцької міської ради

Директор

Сологуб Олександр Валентнович       Сологуб Олександр Валентнович

Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву плавання Луцької міської ради, заснована на майні, що є комунальною власністю громади міста Луцька. Власником майна є територіальна громада міста Луцька, в особі Луцької міської ради.

Засновником КЗ «СДЮСШОР плавання» є Луцька міська рада, а функції оперативного управління закладом здійснює департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

КЗ «СДЮСШОР плавання» є позашкільним навчальним закладом спортивного профілю – закладом фізичної культури та спорту, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в плаванні, що в установленому порядку визнаний в Україні, створює необхідні умови для гармонійного  виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортсменів для резервного спорту. Школа була заснована у 1971 році. 

КЗ «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву плавання» діє на підставі Статуту, затвердженого Луцькою міською радою рішенням від 03.07.2017 року №26/36

У 2010 році заклад пройшов атестацію з відзнакою терміном до 2020 року ( наказ управління освіти від 21.02.2011року № 58).

За сумісництвом тренерсько-викладацьку діяльність здійснюють – директор та заступник директора з навчально-тренувальної роботи з навантаженням 12 годин на тиждень.

Навчально-тренувальна робота здійснюється на власній спортивній базі, зокрема:

 • велика ванна 25м;
 • мала ванна;
 • тренажерна зала;
 • спортивний майданчик, що створює необхідні умови для повноцінного навчально-тренувального процесу.

Заклад працює відповідно до навчальної програми з плавання, затвердженої Мінсім'ямолодьспорту та Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу, затвердженого постановою Кабінетом Міністрів України від 05.11.2008 №993 ( зі змінами).

  Приміщення спортивної школи знаходяться у хорошому стані. Адміністративні та службові приміщення, дві ванни басейну та тренажерна зала для тренувань мають достатню кількість необхідного обладнання, проте, окремі тренажери потребують оновлення, а велика ванна басейну потребує сучасного капітального ремонту, згідно міжнародних стандартів передбачених для проведення Всеукраїнських та міжнародних змагань з плавання з додатковим сучасним обладнанням фіксації часу. Для підвищення ефективності навчально-тренувального процесу необхідно придбати ряд спеціалізованих тренажерних комплексів.

  Заклад забезпечений методичними посібниками та різноманітною профільною літературою, яка щорічно поновлюється. Тренерсько-викладацький склад щороку відвідує всеукраїнські семінари та курси підвищення кваліфікації тренерів-викладачів з плавання. У зв”язку з сучасними методиками підготовки плавців високого класу, при додатковому фінансуванні тренерсько-викладацький склад визначив необхідність участі у Міжнародних семінарах з плавання.

  Усі тренери-викладачі мають вищу спеціальну освіту. Протягом 2017 року у закладі працює 12 штатних тренерів-викладачів зокрема:

  Категорії трен.-виклад.     

  2017 рік

  вища

  1

  перша

  5

  друга

  6

  б/к

  -

   

  Підготовка спортсменів - розрядників за 2017 рік(станом на 31 грудня ):

  Кількість вихованців      

  2017р

  МС

  3

  КМС

  6

  І розряд

  14

  ІІ, ІІІ та юнацькі розряди      

  137

   

  Вихованці школи щороку досягають високих спортивних результатів на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях з плавання.

  На протязі 2017 року вихованці КЗ «СДЮСШОР плавання» на чемпіонатах України здобули 56 медалей:

  - золотих - 9;

  - срібних – 14;

  - бронзових – 33.

   

  Статут комунального закладу "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву плавання Луцької міської ради" за посиланням:

  https://www.lutskrada.gov.ua/documents/pro-zatverdzhennia-statutu-komunalnoho-zakladu-kompleksna-dytiacho-iunatska-sportyvna-shkola-1-lutskoi-miskoi-rady-u-novii-redaktsii

   

  КОНТАКТИ

   

  • м. Луцьк, пр-т. Грушевського, 2а
  • тел.: (0332) 245925, (0332) 242481, (0332) 242338
  • email: dushp@ukr.net;