Запрошуємо взяти участь у благодійному турнірі.

ДО УВАГИ ЛЮБИТЕЛІВ ФУТБОЛУ

Запрошуємо взяти участь у благодійному турнірі з дворового футболу "НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ"!

Зібрані на змаганнях кошти будуть передані на підтримку ЗСУ.

Організатори:

департамент молоді та спорту Луцької міської ради; КЗ “Луцький МЦФЗН “Спорт для всіх” Луцької міської ради”, Федерація футболу міста Луцька за підтримки фонду Ігоря Палиці "Тільки разом".

Контактна особа -

голова федерації футболу міста Луцька Василь Кохановський (0958986501).

Прийом заявок щодо реєстрації учасників футбольного турніру буде проходити до 14 липня 2022 року за адресами:

- вул. Богдана Хмельницького, 21 (адміністрація КЗ «Спорт для всіх»);

- б-р Дружби Народів, 13а (“Стріла”);

- пр-т Відродження, 39 (“Олімпія”);

- вул. Конякіна, 35 (“Білий м'яч”);

- вул. Наливайка, 10 (“Одісей”);

- пр-т Грушевського, 12 (“Юність”).

Жеребкування груп учасників та інформаційна нарада відбудуться 15 липня 2022 року в конференс залі приміщення стадіону "Авангард" (пр-т Перемоги, 7).

П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення благодійного турніру з дворового футболу «НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ»

І. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

Змагання проводяться з метою:

Змагання проводяться з метою:

- збір коштів на підтримку ЗСУ;

- популяризації аматорського футболу серед населення та залучення широких мас до занять фізичною культурою і спортом;

- формування патріотичних почуттів, відповідального ставлення до змагань

та командної згуртованості;

- визначення переможця та призерів змагань.

ІІ. КЕРІВНИЦТВО

Загальне керівництво проведенням змагань здійснює КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” з департаментом молоді та спорту Луцької міської ради та федерацією футболу міста Луцька. Безпосередня організація змагань покладається на Оргкомітет заходу.

ІІІ. ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Змагання проводяться у липні - серпні 2022 року на спортивних майданчиках з штучним покриттям ЗЗСО міста Луцька (згідно Календаря змагань).

IV. УЧАСНИКИ

До участі в змаганнях допускаються збірні команди:

- дорослий склад — 18 років і старші.

Учасники відбиратимуться відповідно до мікрорайонів та дворів. Склад команди передбачає не менше 5 гравців (заявки до 12 чоловік +2 представники).

У грі на полі беруть участь по 4 польових гравці та воротар з кожної команди (дозволяються зворотні заміни).

Обов'язковою умовою є взуття на м'якій підошві без шипів.

V. ЗАЯВКИ

Заявки подаються в Оргкомітет турніру до початку змагань. В заявці вказується прізвище та ім’я гравця, рік народження, домашня адреса. Кожен гравець повинен мати підтверджуючі документи (свідоцтво про народження, паспорт громадянина України або закордонний паспорт).

До участі в змаганнях Ліга «А» допускаються усі гравці, яким виповнилось 18 р. та старші, і які не мають обмежень за станом здоров’я.

До участі в змаганнях ліга «Б» допускаються всі гравці, яким виповнилось 18 р. та старші, і які не мають обмежень за станом здоров’я,за винятком:

-професійні футболісти сезону 2021-2022 рр;

-спортсмени, які були заявлені та приймали участь в сезоні 2021-2022 р. у чемпіонаті України з футзалу (екстраліга, перша ліга);

У випадку відсутності або неправильного оформлення заявки, команда до змагань НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ. У випадку відсутності підтверджуючого документа гравець до змагань НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ.

VІ. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ

Змагання півфінального (плей-офф) та фінального етапів проводяться на футбольному полі з штучним покриттям 40 м х 20 м за правилами гри в міні-футбол (згідно Календаря змагань).

На першому етапі, шляхом жеребкування, команди будуть поділені на групи і зіграють в одне коло (кожна з кожною).

Півфінальний (плей-офф) та фінальний етапи - за форматом будуть визначатись на жеребкуванні перед початком змагань.

Тривалість гри – 2 тайми по 10 хвилин, перерва — 5 хвилин. За виграш команді нараховується 3 очка, за нічию – 1 очко, за поразку – 0 очок. За неявку на гру команді зараховується поразка з рахунком 0:3.

Гравець, який отримав червону картку, автоматично дискваліфікується на наступну гру. За грубу неспортивну поведінку термін дискваліфікації може бути продовженим включно до завершення змагань. Гра проводиться м’ячем для футзалу.

Організатори змагань залишають за собою право на зміни та доповнення до даного Положення.

VІІ. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ

В іграх за коловою системою переможець визначається за найбільшою сумою набраних очок у всіх зустрічах. У випадку рівності очок у двох або більше команд переможець визначається послідовно за:

- результатом особистих зустрічей;

- кращою різницею забитих і пропущених м’ячів між конкурентами;

- більшою кількістю забитих м’ячів між конкурентами;

- кращою різницею забитих і пропущених м’ячів в усіх іграх;

- більшою кількістю забитих м’ячів в усіх іграх;

У зустрічах півфінального (плей-офф) етапу, після нічийного результату в основний час команди пробивають пенальті – по 5 ударів кожна. Якщо після цього переможець не виявляється, команди пробивають по 1 пенальті до виявлення переможця.

VІIІ. МАНДАТНА КОМІСІЯ

Мандатна комісія проводиться до початку Турніру. Представник команди подає іменну заявку зі своїм підписом і підписом представника команди. Проведення мандатної комісії покладається на організаторів змагань та головного суддю змагань. Перезаявка гравців після завершення роботи мандатної комісії забороняється. Дозаявка гравців дозволяється тільки на І етапі змагань, але не більше 12 гравців.

IX. ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ

Організатори та спонсори Турніру забезпечують фінансові витрати з проведення заходу.

Х. НАГОРОДЖЕННЯ

Переможці та призери змагань нагороджуються дипломами, кубками, медалями й статуетками.

ХI. БЕЗПЕКА ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Відповідно до Положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 підготовка та належний технічний стан спортивних споруд покладається на їх власників.

Заходи проводяться лише на спортивних спорудах, прийнятих до експлуатації комісіями з контролю за станом спортивних споруд, суддівськими колегіями, при суворому дотриманні чинних норм і правил експлуатації, технічних норм, правил проведення спортивних змагань, правил поведінки учасників і глядачів, правил пожежної безпеки, інших нормативних актів тощо.

Невиконання вимог, передбачених зазначеним Регламентом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення заходів, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

ХIІ. МЕДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗМАГАНЬ

У відповідності до «Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів», що затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27.10.2008 № 614, медичне забезпечення спортивно-масових заходів здійснюється Українським центром спортивної медицини, обласними та міськими диспансерами, центрами, незалежно від їх відомчого підпорядкування, відділенням спортивної медицини лікувально-профілактичних закладів загальної мережі. Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря спортивної медицини обов’язкова на змаганнях усіх рівнів. Лікар змагань входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Всі його рішення в межах компетентності обов’язкові для учасників, суддів, організаторів змагань. Лікар представляє в організаційний комітет або суддівську колегію план медичного забезпечення змагань та звіт з їх закінчення.

ХIІІ. ПРОТЕСТИ

Протести подаються представником команди на ім’я головного судді не пізніше, як за 24 години після завершення гри.

ХІV ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

Розгляд і вирішення всіх суперечливих питань, які виникають між командами, офіційними особами, футболістами, здійснюються виключно під юрисдикцією організатора з проведення змагань у відповідності до нормативних документів та даного Положення.

Всі додатки до даного Положення є його невід’ємною частиною.

Це Положення є офіційним викликом на змагання.