Програма співпраці та соціальної підтримки молоді Луцької міської територіальної громади на 2021–2023 роки

Метою Програми є забезпечення реалізації державної молодіжної та сімейної політики у м. Луцьку як одного з пріоритетних напрямків діяльності Луцької міської ради, спрямованого на створення сприятливих умов для життєвого самовизначення і самореалізації молодих людей, формування громадянської позиції та національно-патріотичної свідомості, забезпечення правових, гуманітарних, економічних передумов та надання гарантій соціального становлення молодої особи.

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету, обласного бюджету та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством України.

Виконавчі органи Луцької міської ради можуть делегувати молодіжним та дитячим громадським організаціям повноваження щодо реалізації заходів, спрямованих на виконання Програми. У цьому випадку вони надають молодіжним та дитячим громадським організаціям фінансову та організаційну допомогу, здійснюють контроль за реалізацією наданих повноважень.

Координація та контроль за виконанням Програми належить до компетенції постійної комісії міської ради з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, департаменту молоді та спорту.