Дитячо-юнацька спортивна школа №3

 

Боровський Генадій Вячеславович    Директор - Боровський Геннадій Вячеславович

 

Комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа №3 Луцької міської ради» (далі ДЮСШ № 3) є – позашкільним навчальним закладом спортивного профілю, який забезпечує розвиток здібностей вихованців у вибраних видах  спорту, що в установленому порядку визнаний в Україні, створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортсменів з видів спорту, що розвиваються в закладі до складу збірних команд області та спортивного резерву для збірних команд України.

ДЮСШ № 3 у своїй структурі має відділення з таких видів спорту: важка атлетика, гімнастика художня, легка атлетика, теніс, фехтування.

Діяльність ДЮСШ № 3 направлена на гармонійний розвиток особистості, фізичну підготовку, зміцнення здоров'я відвідувачів, досягнення вихованцями високих спортивних результатів на різного рівня змаганнях, підготовку спортивного резерву до складу збірних команд області та України з метою їх участі у відповідальних змаганнях.

ДЮСШ № 3 у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами Мінмолодьспорту, Міністерства освіти і науки України, інших центральних органів виконавчої влади, рішеннями місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, положенням про дитячо-юнацьку спортивну школу та цим статутом.

ДЮСШ № 3 є юридичною особою, має особові та реєстраційні рахунки у ГУДКСУ у Волинській області м. Луцьк, банківських установах, гербову печатку, штамп зі своїм найменуванням та є неприбутковим закладом.

Учасниками навчально-тренувальної та спортивної роботи у ДЮСШ № 3 є:

          - вихованці;

          - тренери-викладачі, медичні працівники та інші фахівці;

          - батьки та особи, що їх замінюють;

          - директор та його заступники.

 

КОНТАКТИ

 

  • м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького 19
  • email: kzdysh3@gmail.com