Міський Фестиваль "Тато, мама, я - спортивна сім'я"

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

 

1 березня 2020 року відбудеться міський Фестиваль "Тато, мама, я - спортивна сім'я". 

Захід буде проходити в спортивному залі СНУ ім. Лесі Українки

(пр-т Грушевського, 2б).

ЗАПРОШУЄМО СІМ'Ї - ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ !!!

ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ

Командні спортивні естафети:

1. Естафета «Фрізбі»Довжина дистанції – 20 м. Вихідне положення учасники команди розташовуються в колону по одному до лінії старту. На дистанції розташовані 1 драбинка 1 гімнастичний обруч 1 бар’єр та 3 стійкі. За сигналом судді ( свисток ): Перший учасник команди починає рухатись по прямій долаючи драбинку для фізичної підготовки довжиною 5 м. яка лежить на підлозі, проходить через обруч, перестрибує через бар’єр, минає три стійки «змійкою» після чого добігаючи до лінії кидка виконує 1 кидок фрізбі в ціль (обруч), який розташований за 3м від лінії кидка. Після чого повертається назад до лінії старту і передає естафету наступному учаснику. Кидок зараховується коли фрізбі влучив у ціль. За кожний правильно виконаний влучний кидок учаснику команди зменшується основний час естафети на 2сек. Естафета закінчується тоді коли останній учасник команди перетне лінію фінішу.

2.Естафета «Флорбол»На дистанції 20 м. Вихідне положення: учасники команди розташовуються в колону по одному до лінії старту. За сигналом судді «Руш!» (свисток!) перший учасник виконує ведення м’яча «змійкою» між фішками за допомогою ключки, та повертається назад таким самим чином до лінії старту та передає естафету наступному учаснику, який виконує так само вправу що попередній. Естафета закінчується тоді, коли лінію фінішу перетне останній учасник команди .

3. Естафета «Попади в ціль»На дистанції 20 м. Вихідне положення: учасники команди розташовуються в колону по одному до лінії старту. За сигналом судді «Руш!» (свисток!) перший учасник команди рухається по прямій перестрибуючи через 4 конструкції ( 4 фішки, в яких вставлені гімнастичні палиці) які розташовані «змійкою» перестрибує через 2 бар’єри які розташовані на дистанції та добігає до лінії кидка на якій лежать 3 кільця та виконує один кидок накидаючи на фішку кільце (діаметром 35-45см.) яка знаходиться за 3м до цілі (фішки). Після того повертається назад по прямій до лінії старту і передає естафету наступному учаснику. За кожний правильно виконаний влучний кидок учаснику команди зменшується основний час естафети на 2сек. Командна естафета закінчується коли останній учасник команди перетне лінію фінішу.

4. Естафета «Смуга перешкод»Довжина дистанції – 20 м. Вихідне положення – основна стійка біля стартової лінії. За командою судді (свисток):Перший учасник (тато) – виконує ведення м’яча «змійкою» між (5 – тьма ) фішками де біля кожної фішки лежить кільце діаметром (35-45 см.) яке учасник повинен накинути однією рукою на фішку, а другою рукою продовжувати ведення м’яча, після накидання кілець учасник повертається по прямій з веденням м’яча до лінії старту після чого передає естафету наступному учаснику (матері).

Другий учасник (мати) – виконує ведення баскетбольного м’яча «змійкою» між фішками, обводить останню фішку і назад повертається таким самим чином до лінії старту де передає естафету наступному учасникові (дитині).

Третій учасник (дитина) – рухається по прямій тримаючи баскетбольний м’яч однією рукою добігаючи до фішки тримаючи м’яч знімає кільце з фішки і кладе поряд фішки, після чого знімаючи кільця з інших фішок, які розташовані на дистанції, та з м’ячем повертається до лінії старту.

Естафета закінчується коли останній учасник команди перетне лінію фінішу.

5. Естафета «Комбінована»Довжина дистанції – 20 м. Вихідне положення – основна стійка біля стартової лінії. За командою судді (свисток):

Перший учасник (мама) – за допомогою ключки веде флорбольний м’яч «змійкою» між ( 5-тьма) фішками, обводить останню фішку і назад повертається таким самим чином до лінії старту де передає естафету наступному учасникові.Другий учасник (тато) – виконує ведення футбольного м’яча «змійкою» між фішками, обводить останню фішку і назад повертається таким самим чином до лінії старту де передає естафету наступному учасникові.

Третій учасник (дитина) – учасник рухаючись по прямій «змійкою» тримає рукою тенісну ракетку на якій лежить м’яч для великого тенісу обігає між фішками «змійкою», і назад повертається таким самим чином до лінії старту.

Естафета закінчується коли останній учасник команди перетне лінію фінішу.

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення міського фестивалю

«Тато, мама, я – спортивна сім’я» у 2020 році

І. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

Фестиваль проводиться з метою залучення різних верств населення, зокрема дітей шкільного віку та дорослих до занять фізичною культурою, пропаганди здорового способу життя, активізації змістовного сімейного дозвілля.

ІІ. КЕРІВНИЦТВО

Загальне керівництво проведенням Фестивалю здійснює комунальний заклад «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Луцької міської ради» спільно з управлінням освіти Луцької міської ради та департаментом сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради, безпосереднє – суддівська колегія, призначена Центром.

ІІІ. ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Фестиваль проводиться 01.03.2020 в спортивному залі СНУ імені Лесі Українки (пр-т Грушевського, 2Б).

Прибуття та реєстрація команд – до 09.45 год.

Початок змагань – 10.00 год.

IV. УЧАСНИКИ

До участі у Фестивалі допускаються команди у складі 3-х осіб: тато, мама та дитина (2010-2012 р.н. і молодша) та 1 представник.

V. УМОВИ ТА ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ

Програма Фестивалю включає 5 естафет, які зараховуються до заліку команди (Додаток 2);

Усі учасники Фестивалю повинні дотримуватись вірного виконання всіх елементів проходження естафети, відповідно до Програми Фестивалю.

За неправильне виконання будь-яких елементів естафети нараховується штрафний час – 2 секунди, які додаються до загального часу проходження естафети всією командою. Штрафний час не нараховується, якщо учасник повернувся до місця помилки (виконання вправи, або елементу естафети) та виправив її до виконання наступного елементу естафети.

Претензії по нарахуванню штрафного часу до суддівської колегії не приймаються і не розглядаються.

Якщо команда не бере участь в естафеті або не завершує естафету, їй зараховується останнє місце в даній естафеті.

Усі учасники Фестивалю повинні мати єдину спортивну форму.

Право на вирішення спірних питань, які не вказані у цьому Положенні, надається організаторам проведення Фестивалю.

Тільки представник команди має право звертатися до суддівської колегії. Право на вирішення спірних питань, які не вказані у цьому Положенні, надається головному судді Фестивалю.

Організатори Фестивалю залишають за собою право на зміни та доповнення до цього Положення.

Відповідальність за безпеку дітей під час змагань покладається на батьків.

VІ. МЕДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря обов’язкова на змаганнях усіх рівнів. Лікар залучений до змагань входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Усі його рішення в межах його компетенції обов’язкові для учасників, суддів, організаторів змагань. Лікар подає в організаційний комітет або суддівську колегію план медичного забезпечення змагань та звіт після їх закінчення.

Кожен учасник Фестивалю несе персональну відповідальність за стан свого здоров’я та адекватність своїх дій, підписує зобов’язання з організаторами заходу про власну відповідальність та за добровільну участь у заході

(Додаток 3).

Організатори Фестивалю рекомендують мати на кожного учасника індивідуальні страхові поліси.

VIІ. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ

Переможці Фестивалю визначаються за найменшою загальною сумою набраних очок учасниками команд у чотирьох спортив них естафетах. У кожній з естафет – за зайняте І місце нараховується 1 очко, ІІ місце – 2 очка, за ІІІ місце – 3 очка і т.д.

У разі рівності очок серед двох і більше команд переможець визначається за такими критеріями:

- за більшою кількістю І, ІІ, ІІІ і т. д. місць, що посіли команди в естафетах;

- за найменшою сумою часу, показаного командою у чотирьох естафетах, а при однакових показниках за кращим часом, показаним командою у четвертій естафеті.

Право на вирішення спірних питань, які не вказані у цьому Положенні надається організаторам проведення змагань.

VIIІ. НАГОРОДЖЕННЯ

Команди, які посіли І-III місця в загальнокомандному заліку нагороджуються дипломами, медалями, призами, а всі учасники змагань солодкими подарунками від комунального закладу «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Луцької міської ради».

ІХ. ЗАЯВКИ

Заявки (Додаток 1), завірені лікарем, подаються в суддівську колегію за 30 хвилин до початку змагань. Членам команд необхідно мати з собою підтверджуючі документи: батькам – паспорт, дитині – свідоцтво про народження.

Попередні заявки подаються до 27.02.2020 року в КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх» за адресою: 43025, м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 21, каб. 203, тел – 724611, або електронною поштою: sport@lutskrada.gov.ua

Х. ВИТРАТИ

Оплата харчування суддів, нагородження – за рахунок комунального закладу «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”! Луцької міської ради».

Це положення є офіційним викликом на Фестиваль. 

Додаток 1

З А Я В К А 

на участь у міському Фестивалі «Тато, мама, я – спортивна сім’я» 

від команди м. Луцька ____________________________________________________

(навчальний заклад) 

Дата: 01 березня 2020 року

 

Місце проведення: спортивний зал СНУ імені Лесі Українки (пр-т Грушевського, 2Б)  

з/п

П.І.Б.

Дата народження

Учасник

Віза лікаря

1.

 

 

тато

 

2.

 

 

мама

 

3.

 

 

дитина

    

Представник команди ___________ _______________________

(підпис) (ПІБ) 

Лікар ___________ _______________________

(підпис) (ПІБ)

М.П. 

Керівник навчального закладу ___________ _______________________

(підпис) (ПІБ)

М.П.  

Додаток 3

ЗОБОВ’ЯЗАННЯ

учасника міського фестивалю «Тато, мама, я – спортивна сім’я» 

01.02.2020

м. Луцьк, пр-т Грушевського, 2б, спортивний зал СНУ

Ми,

сім’я ______________________________________________________,

учасники команди від_____________________________________________

страховий поліс компанії____________________________________________

№____________ дійсний від _____________________ до _________________.

добровільно берем участь у зазначеному Фестивалі, з правилами проведення ознайомлені і згодні.

Зобов’язуємось:

1. Дотримуватись правил техніки безпеки.

2. Дотримуватись встановлених правил і норм проведення Фестивалю.

3. Бути толерантними, чесними, поважати людську гідність.

4. Виконувати розпорядження організаторів та суддів Фестивалю.

5. Не обговорювати рішення головного судді у разі виникнення спірних питань.

6. Нести особисту відповідальність за власне життя та здоров’я своїх дітей під час проведення Фестивалю.

7. Не заперечувати щодо використання особистих фото та відео матеріалів, зроблених під час Фестивалю.

У випадку не виконання мною цього зобов’язання, претензій до організаторів Фестивалю не маю. 

«_____» березня 2020 р. Тато _______________ (підпис)  

«_____» березня 2020 р. Мама _______________ (підпис)