Змагання «Веселі старти» з нагоди Дня фізичної культури та спорту України

Дата:

Сьогодні, 06 вересня 2018 року, комунальний заклад «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради»  організував і провів в дошкільному навчальному закладі № 5 (вул. Даргомижського, 5) змагання «Веселі старти» серед команд дошкільнят з нагоди Дня фізичної культури та спорту України.

Привітати учасників свята і побажати їм перемог, завітала методист управління освіти Луцької міської ради Олена Цимбалюк. Також були присутні директор вищезгаданого дошкільного навчального закладу Ніна Матвіюк та вихователь-методист Галина Хом’як. 

Програма заходу включала естафети: «Фітбол», «Знайди кульку», «Тунель», «Біг з перешкодами», «Збудуй піраміду». У «Веселих стартах» брали участь чотири команди дошкільнят старшої групи. На спортивному майданчику зібралося також чимало вболівальників, які гаряче підтримували свої команди. Вболівальники залишились задоволеними, а учасники випробували свої сили, позмагались у спритності, весело і активно провели час та отримали багато позитивних емоцій.

Загалом у заході було задіяно 157 учасників.

Окрім естафет, усі присутні на заході мали змогу подивитись показові виступи: танець і пісні у виконанні дошкільнят старшої групи та композицію з художньої гімнастики у виконанні вихованки старшої групи Насті Спірідонової.

Команди призери отримали дипломи і м’ячі від КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Висловлюємо слова вдячності адміністрації дошкільного навчального закладу за співпрацю та всім, хто брав участь у спортивному святі.

 

КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” - 724 611