Завершився Чемпіонат України з рукопашного бою серед учнів загальноосвітніх шкіл віком від 10 до 15 років

Дата:

28 травня 2023 року, у м. Києві, завершився Чемпіонат України з рукопашного бою серед учнів загальноосвітніх шкіл віком від 10 до 15 років.

Чемпіонат відбувся під гаслом «Перемога буде за нами, все буде Україна».

Поєдинки традиційно відбувалися у двох версіях (контактах): «легкому» та «дозованому».

Честь Волинського краю у складі збірної Федерації рукопашного бою м. Луцька відстоювали спортсмени Волинського обласного спортивного клубу «Магістр» та бійцівського клубу «BUSHIDO» .

У підсумку напурженого спортивного протистояння, спортсменами Федерації були здобуті наступні результати:

у «легкому» контакті свої перемоги та перші сходинки п’єдесталу зайняли Кучуков Георгій (10-11 років, до 35 кг) та Іваникович Василь (14-15 років, + 75 кг), БК «BUSHIDO»;

в «дозованому» контакті срібні нагороди Чемпіонату здобули Браславський Дмитро (10-11 років, до 40 кг), Кучабський Микола (12-13 років, до 40 кг), Зіник Дмитро (14-15 років, до 60 кг), ВОСК «Магістр»;

переможцями змагань стали Митюк Анатолій (14-15 років, до 55 кг), Ткачук Михайло (14-15 років, до 60 кг), ВОСК «Магістр» та Іваникович Василь (14-15 років, + 75 кг), БК «BUSHIDO».

Примітно, що, як і в минулому Чемпіонаті України з рукопашного бою, фінальна пара вагової категорії до 60 кг 14-15 років була представлена лише волинянами, цього разу ще й вихованцями одного Клубу – ВОСК «Магістр».