Запрошуємо на заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня молоді

Дата:

12 серпня Україна відзначає День молоді разом із цивілізованим світом, тому ми вже два роки поспіль сміливо можемо привітати Вас із Міжнародним днем молоді! Вітаємо Вас – наша молодь! Дякуємо вам за вашу щоденну працю на благо України та в ім’я її захисту!

З нагоди Дня молоді Луцька міська рада, Департамент молоді та спорту спільно з друзями та партнерами підготували для вас низку активностей різного характеру. Ми свідомі того, в який період ми відзначаємо дане свято. Ми знаємо, скільки викликів щодня зустрічає наш народ, в тому числі – наша молодь, яка на рівні з іншими громадянами України стоїть на сторожі нашої свободи та незалежності. Дякуємо Вам за працю, захист, ідеї та їх втілення! 

А 12 серпня запрошуємо лучан та гостей міста провести День молоді разом! Поспілкуватись серйозно на тему молодіжної політики та розвитку молоді, зануритись у світ молодіжної вуличної культури та спорту, отримати позитивні емоції та хоч на декілька годин дозволити собі безтурботність. 

Тож, що та хто на Вас чекає Ви бачите на афіші. 

10.00 - кубок міського голови з пляжного волейболу (центральний пляж). 

12.00-13.30 – панельна дискусія «Молодіжна політика в сучасних умовах: виклики, перспективи» (вхід в Центральний парк).

13.00-16.00 – алея активного молодіжного дозвілля (понад 20 локацій). Центральний парк (центральна алея та алея парасольок).

13.30-15.00 – творчі виступи талановитої молоді (танцювальні та вокальні патріотичні номери, виступи у жанрі дефіле, бойового мистецтва тощо). Вхід в Центральний парк.

18.30-20.00 – творчий акустичний вечір «Просто посиденьки» (Луцький міський молодіжний центр (колишній Іподром).

Вхід вільний, але ми подбали і за благодійну складову, адже під час проведення вказаних заходів для деяких партнерських організацій волонтерського спрямування ви зможете лишити свій донат!