Закінчився останній день чемпіонату України з плавання серед молоді та юніорів

Дата:

23.06.2019 року з м. Харкова після закінчення чемпіонату України з плавання серед молоді та юніорів повернулась команда Волинських плавців.

В останній день змагань знову були завойовані медалі.

Так, вихованець КЗ "СДЮСШОР плавання ЛМР" Максим Ткачук на дистанції 100 м брас виборов дві срібні нагороди серед молоді та юніорів.

Загалом медальний доробок перспективного плавця на цих змаганнях склав 6 медалей, в тому числі 2 золоті (тренери спортсмена В.Самчук, А. Тихонович).

Дана Ахмедова на цій же дистанції виборола бронзу серед молоді (тренує плавчиню С. Максимюк).

Ще один вихованець цього ж спортивного закладу Юзва Максим на стайєрській дистанції 1500 м в/с тільки тактично програв боротьбу за третє призове місце, ставши четвертим (тренер В.Самчук).

Підводячи підсумки виступу команди можна сказати про дуже високий рівень підготовки спортсменів. Медальний доробок складає: 3 золоті, 2 срібні, 5 бронзових. Всього - 10 медалей.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів. Бажаємо нових Олімпійських звершень!

Ці результати стали можливими завдяки фінансовому забезпеченню підготовки плавців до змагань Департаментом сім'ї, молоді та спорту ЛМР, дирекції КЗ" СДЮСШОР плавання ЛМР", високо-професійній роботі тренерсько-викладацького складу.

Попереду у плавців нові відповідальні старти та літнє оздоровлення!