За звання чемпіона Європи з легкої атлетики в Луцьку змагатимуться вісім команд

Дата:

Збірні команди України, Білорусі, Естонії, Іспанії, Франції, Великобританії, Швейцарії та Нідерландів впродовж двох днів змагатимуться у Луцьку за звання чемпіона Європи з легкоатлетичних багатоборств (суперліга). Про це сьогодні йшлося під час прес-конференції, приуроченій цим безпрецедентним спортивним змаганням.

 

На зустріч до журналістів завітали радник міського голови Ігор Поліщук, Перший віце-президент Європейської легкоатлетичної асоціації Добромір Карамарінов, Президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул та спортсмени-лідери збірних команд.

 

Добромір Карамарінов у своєму виступі подякував керівництву Федерації легкої атлетики України за відмінну підготовку цих змагань: «Останні роки рівень легкої атлетики в Україні значно виріс. Всі ми тут заради наших спортсменів, тому потрібно робити усе можливе, аби створювати сприятливі умови для них».

 

У свою чергу, Ігор Гоцул розповів, що це перший чемпіонат Європи з легкої атлетики, який буде проводитися в Україні за роки незалежності. «В 2013 році на хорошому рівні ми провели в Донецьку юнацький чемпіонат світу, також проводили кубки Європи, однак змагання з офіційною назвою Чемпіонат Європи ми проводимо вперше. Ми пишаємося тим, що це відбувається в Луцьку. В цьому місті люблять та цінують легку атлетику. Тут створюють належні умови. Ми маємо чудовий стадіон та зацікавленість обласної та міської влади», - підкреслив Президент Федерації легкої атлетики України.

 

Тим часом, Ігор Поліщук подякував Європейській легкоатлетичній асоціації за те, що саме Луцьк обрано господарем Чемпіонату Європи, Ігорю Гоцулу - за лобізм нашого міста на найвищому рівні, а Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» - за реконструкцію стадіону «Авангард».

Ігор Поліщук: «На ці змагання до нашого міста завітало дуже шановане представництво з Європейської асоціації легкої атлетики, багато іноземних гостей та спортсмени. Такого рівня змагань в Луцьку ще не було. Ми сподіваємося, що це лише перші такі потужні змагання міжнародного рівня, які будуть проводитися в нашому місті. Ми, зі свого боку, як організаційний комітет, як  міська рада доклали максимум зусиль для того, щоб гостям було комфортно перебувати в Луцьку, а на згадку про наше місто у них залишилися гарні враження».

 

Опісля перед представниками медіа виступили легкоатлети, які розповіли про свої плани підготовки до цього Чемпіонату Європи.