Відбувся фінальний етап цьогорічного проєкту "Помічник патрульного"

Дата:

Сьогодні, 30 жовтня 2023 року, відбувся фінальний етап цьогорічного проєкту "Помічник патрульного", який було реалізовано на базі закладу Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Нагадаємо, що «Помічник патрульного» — молодіжний проєкт, який у 2020 році увійшов до Каталогу кращих практик молодіжної роботи.

Організаторами заходу є Патрульна поліція Волинської області, Волинська обласна бібліотека для юнацтва та департамент молоді та спорту Луцької міської ради.

З початку травня 2023 року представники патрульної поліції зустрічалися з активними та вмотивованими учнями та студентами закладу. Зустрічі та інтерактивні заняття стосувалися різноманітних питань: безпеки на дорозі та безпеки у навчальному закладі, питань здорового способу життя та протидії негативним явищам, попередження булінгу та усіх форм насильства тощо. Одним з основних завдань також було пояснити учасникам, що собою являє поліція, якими питаннями вона займається та кому і як допомагає. Живі безпосередні зустрічі з патрульними завжди найбільш успішно розвінчують будь-які стереотипи та демонструють відкритість.

Тепер випускники курсу й самі зможуть допомагати своїм одноліткам та всім, хто потребує допомоги, адже вони помічники патрульного. 17 випускників програми отримали пам'ятні подарунки.

З привітальним словом до випускників проєкту звернулися організатори, а саме: директор департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий; заступник начальника управління патрульної поліції у Волинській області Андрій Мідлік та представниця Волинської обласної бібліотеки для юнацтва Ольга Киричук.

Тож дякуємо нашим випускникам за активну участь у проєкті, бажаємо успіхів у втіленні їхніх планів!