Відбувся фінальний матч та нагородження кубку міста Луцька з футболу 2019

Дата:

Учора на стадіоні зі штучним покриттям СНУ ім. Лесі Українки відбувся фінальний матч та нагородження кубку міста Луцька з футболу 2019.

У вирішальному матчі зустрічались команди Волинь АТО та Магніт (який є багаторазовим переможцем чемпіонату міста Луцка з футболу).

Інтрига у матчі тривала досить довго. Команди досить часто обмінювались небезпечними атаками. Після того, як рахунок став 2:5 на користь Магніта, команда Волинь АТО пішла вперед. Проте забити вони так і не змогли. Натомість пропустили ще один. Фінальний рахунок 2:6. Мангіт стає володарем кубку міста Луцька з футболу 2019. Хочеться відзначити, що покером відзначився Василь Сачко (Магніт).

Кращими гравцями кубку визнано Василя Сачка (Магніт) та Ткачука Руслан (Волинь АТО).

До відома:

Василь Сачко - виступав за команди «Таврія» (Сімферополь), «Оскіл» (Куп'янськ), «Волинь» (Луцьк) «Кривбас» (Кривий Ріг) та «Ворскла». Володар Кубка України, найкращий гравець та найкращий бомбардир Першої ліги України сезону 2001–2002 років, екс-тренер Ворскли (Полтава).

Отож вітаємо команду Магніт з перемогою у кубку та бажаємо не зупинятись на досягнутому. Також дякуємо команді Волинь АТО за те, що проявила справжній бійцівський характер та боролась до останньої хвилини.

Захід проходив за організації Департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради та федерації футболу Міста Луцька.

Ще раз дякуємо усім за участь. До зустрічі у новому сезоні!