Відбулись «Новорічні свята спорту» - підведення підсумків за 2019

Дата: сб, 28/12/2019 - 16:22

Сьогодні, 28 грудня 2019 року в двох осередках комунального закладу «Луцький міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” Луцької міської ради» відбулись «Новорічні свята спорту» - підведення підсумків за 2019 для дітей та молоді за місцем проживання в різних мікрорайонах міста.
В приміщенні «Лучеськ» (вул. Рівненська, 5), провідний професіонал Центру Наталія Зінь, організувала та провела Фестиваль спорту для мешкаців мікрорайону Київський м-н – Балка.
Захід розпочався піснею "Let it snow", яку виконали Петро Морозюк та Даніїл Литвішко на гітарі та укулелі.
Потому розпочалися змагання в таких видах спорту:
- теніс настільний;
- настільний хокей;
- настільний футбол;
- дартс;
- шахи;
- шашки.
Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та подарунками від КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх». Всі присутні ласували солодощами та чаєм.
В приміщенні «Олімпія» (пр-т Відродження, 39) провідний професіонал Ніна Лисенко, організувала спортивне свято для дітей та молоді 33-го мікрорайону.
На захід завітали родина Клаусів та запропонувала цікаві вікторини на теми: «Чому ялинку вважають символом Різдва» та «Хто такий Санта Клаус».
Далі Володимир Ждань, Захар Бацков, Арсен Бацков та Олександ Савчук продемонстрували танцювальний майстер клас з брейк - дансу.
Для вихованців «Олімпія», Ніна Лисенко запропонувала такі змагання:
- теніс настільний;
- настільний футбол;
- шашки;
- дартс.
На завершення підсумків переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та подарунками від КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх».
Вітаємо з прийдешніми святами – Новим роком та Різдвом Христовим!