Відбулись Фестивалі спорту для мешканців міста

Дата:

         Сьогодні, 14 квітня 2019 року, провідний професіонал комунального закладу “Луцький міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Луцької міської ради” Ніна Лисенко організувала і провела з нагоди Великодніх свят, Фестиваль спорту для мешканців 33-го кварталу міста.

Великдень — одне з найсвітліших та найбільших християнських свят, яке з нетерпінням чекають діти та дорослі по всьому світу. До цього свята готуються заздалегідь. Готувались і вихованці КЗ “Спорт для всіх” в осередку “Олімпія” (пр-т Відродження, 39). Вони разом із своєю наставницею прибирали приміщення, малювали малюнки і оформляли куточок з символом Великодня – Писанками.

З метою поглиблення знань дітей про найдавніше церковне свято, традиції нашого народу щодо святкування Пасхи, Ніна Лисенко розпочала захід бесідою-вікториною на тему Великдень. Діти активно давали відповіді на запитання.

Окрім цього, керівник гуртка Юний дизайнер” центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Галина Кремінь, провела майстер-клас з оригамі. Вона запропонувала дітям ознайомитись і спробувати свої сили у виготовленні з паперу симпатичних пасхальних зайчиків. Не тільки дівчата, а й хлопчаки майстерно і з радістю робили оригінальну святкову прикрасу.

На другому етапі — спортивну частину заходу відкрили брати Арсен і Захар Бацкови показовим виступом з брейк-дансу.

Також, зачарувала всіх своїм виступом Єлизавета Лисенко, яка виконала композицію з художньої гімнастики.

Потому розпочались змагання з таких видів: тенісу настільного, настільного футболу, армрестлінгу, дартсу та стрибків на скакалці. Усі учасники старались показати кращий результат і опинитись серед призерів.

Також, Фестиваль спорту відбувся в приміщенні "Білий м'яч" (вул. Конякіна, 35), який провів провідний професіонал Юрій Остромецький для дітей 40-Б кварталу.

Учасники  взяли участь в таких запропонованих видах змагань:
шашки; настільний футбол; теніс настільний; набивання футбольного м'яча; влучний удар по воротах.

По завершенні Фестивалів переможці та призери у кожному з видів змагань були нагороджені дипломами і подарунками від КЗ “Луцький МЦФЗН “Спорт для всіх”.

         Запрошуємо всіх бажаючих: дітей, молодь та дорослих відвідувати осередки КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх» в різних мікрорайонах міста, де можна поспілкуватись та активно провести дозвілля:

 - приміщення «Біла тура» - вул. Будівельників, 11;

- приміщення «Стріла» - бульвар Дружби Народів, 13а;

- приміщення «Олімпія» - просп. Відродження, 39;

- приміщення «Білий м’яч» - вул. Конякіна, 35;

- приміщення «Одісей» - вул. Наливайка, 10;

- приміщення «Атлет» - вул. Степана Бандери, 13;

- приміщення «Лучеськ»  - вул. Рівненська, 5;

- приміщення «Юність» - просп. Грушевського, 12.

        

 

КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” - 724 611