Відбудеться форум «4YouthLutskForum: Про зайнятість, роботу та майбутнє»

Дата:

Департамент сім'ї, молоді та спорту міської ради спільно з Молодіжним центром Волині 10 травня 2018 року організовує форум «4YouthLutskForum: Про зайнятість, роботу та майбутнє».

Креативний форум, має на меті не просто продемонструвати успішні практики, але й організувати комунікацію між роботодавцями та молодими працівниками.

Форум складатиметься із 3-х частин: виступи спікерів, Coffee to go (розмова за кавою із роботодавцями, які мають пропозиції роботи на літній період) та воркшопи, де відбуватиметься практична робота у менших групах. Теми воркшопів: «Change Roles або візьму на роботу HR менеджера», «Все про фріланс: сам собі режисер?», «StartUp по-Луцьки: і не кажи, що це нереально», «Навички 2030 через настолки».

Участь у заході вже підтвердили потужні компанії: ARTEFACT.St, СП ТОВ «Modern-Expo», РЦ «Промінь», ТОВ «Забіяка», ТОВ «Тенета», КРЦ «Адреналін Сіті», ТОВ «КЛЕВЕР СТОРС», ПП «ТД «Салют»,ТзОВ «ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ», ТОВ ФОЗЗІ-ФУД, Wetelo, Mobilife+, ПриватБанк та інші.

Реєстрація відбувається за посиланням: https://goo.gl/forms/DxDYdtXCew45RZdI3  (участь можлива лише після підтвердження відбору, яке прийде на електронну пошту, вказану у заявці 9 травня 2018 року).