Університети і коледжі Луцька змагаються за першість

Дата:

У Луцьку розпочався міський конкурс "Битва університетів та коледжів". За звання кращого вузу змагаються Луцький національний технічний університет, Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки, Волинський коледж Національного університету харчових технологій, Луцький кооперативний коледж, Луцький педагогічний коледж, Луцький інститут розвитку людини університету "Україна", Технічний коледж Луцького НТУ, Академія рекреаційних технологій і права.

Програма Битви дуже насичена та включає велику кількість конкурсів – інтелектуальні, спортивні, творчі та гумористичні. На початку тижня відбулися перші змагання та маємо перші результати.

Отже, у понеділок команди грали у брейн-ринг. Перші три місця здобули СНУ, ВоК НУХТ та ЛПК. У вівторок студенти змагалися у силових конкурсах: піднімання гирі (за 1 хв.), перетягування канату, перетягування авто. Молодь показала чудову фізичну підготовку та відмінні результати, боротьба була запекла. Командну першість у силових видах здобули студенти ЛНТУ, однак різницею у кілька балів друге та третє місця у трьох нормативах отримали ЛПК, СНУ, ВоК НУХТ та ЛІРОЛ. Боролися навчальні заклади також за звання перших у боулінгу та більярд. Змагання тривали майже 6 годин в "George's Club" в РЦ Промінь. І хоч у місті немає чемпіонів серед таких видів спорту, однак завзятості до перемоги від цього у студентів було не менше. В результати перші місця розділили між собою ЛПК, СНУ, ЛКК, ЛНТУ.

Запекла боротьба між закладами розгорілася і в дебатному конкурсі. Студенти висловлювали свої "за" і "проти" щодо тем освіти, штучного інтелекту, глобалізації та урбанізації. Найаргументованішими та найпереконливішими виявилися студенти ВоК НУХТ, за що отримали 8 балів до свого загального заліку.

Загалом, за підсумками двох днів, турнірна таблиця за звання кращого університету і коледжу виглядає так:

Сума балів за 2 дні:

1. ЛНТУ - 47 балів

2. ЛПК - 45 балів

3. СНУ - 44 бали

4. ВоК НУХТ - 36 балів

5. ЛІРоЛ - 23 бали

6. ТК ЛНТУ, ЛКК - 21 бал

7. АРТіП - 18 балів

Довідка: "Битва університетів та коледжів" – це загальноміський конкурс, спільний проект Молодіжної ради при Луцькій міській раді та департаменту сім'ї, молоді та спорту. Конкурс розпочався 26 листопада, включає у себе інтелектуальні, спортивні, творчі та гумористичні завдання, які побудовані таким чином, що студенти коледжів і університетів мають рівні шанси для перемоги. Фінал "Битви університетів та коледжів" відбудеться 06 грудня 2018 року у Палаці культури міста Луцька (початок 15.00). Програма заходу у вкладеному файлі. У конкурі зголосилося брати участь 8 команд. Бали нараховуються за принципом найвищого балу за кращі результати (8 балів за перше місце, 7 за друге... 1 бал за восьме), якщо команда не з'являється на конкурс, то отримує 0 балів.

Свої сили не захотіли пробувати наступні навчальні заклади: Луцький біотехнічний інститут Міжнародного науково-технічного університету імені Юрія Бугая, Луцький базовий медичний коледж, Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури, Коледж технологій, бізнесу та права СНУ ім. Лесі Українки, Волинське державне училище культури і мистецтв ім. І.В.Стравінського, Луцьке вище професійне училище.