У Привокзальному мікрорайоні відкрили оновлений спортивний майданчик із штучним покриттям

Дата:

Сьогодні відбулося урочисте відкриття оновленого міні-футбольного поля зі штучним покриттям на вулиці Гулака-Артемовського, 3, 5, а також “Фестиваль спорту” для мешканців привокзального мікрорайону міста Луцька. Організатором спортивного свята є КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” спільно з департаментом сім’ї, молоді та спорту міської ради. Спортивний майданчик облаштували за кошти міського бюджету у співфінансуванні з місцевими мешканцями. Загальна вартість робіт з облаштування майданчика складає 220 тисяч гривень.

На спортивне свято завітали заступник міського голови Костянтин Петрочук, радник міського голови Ігор Поліщук, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту міської ради Олексій Веремійчик  та директор КЗ “Спорт для всіх” Наталія Назарук, а також велика кількість дітей та дорослих.

На початку присутніх привітав радник міського голови Ігор Поліщук. «Бажаю вам приділяти якомога більше часу для занять спортом та фізичною культурою, адже спорт робить людей сильнішими фізично та морально, націлює на перемоги у житті. А діти, сильні тілом та духом- це запорука успішного майбутнього нашої країни. Дякую усім, хто долучився до облаштування цього спортивного поля. Нехай воно прослужить вам на користь та допомагає активно та цікаво проводити своє дозвілля якомога довше»,- зазначив він.

До вітань долучився заступник міського голови Костянтин Петрочук, додавши, що міська рада і надалі буде докладати максимум зусиль, аби діти та молодь мали можливість займатися спортом, зміцнювати своє здоров’я. «Приємно, що сьогодні тут зібралося багато дітей, які хочуть займатися спортом. Приходьте сюди частіше, приводьте батьків та друзів»,-сказав він.

Також до гостей заходу звернувся представник ініціативної групи жителів Привокзального  мікрорайону Микола Омельчук із словами вдячності за новозбудоване спортивне поле. Від імені голів трьох ОСББ та усіх мешканців прилеглих будинків він вручив відзнаку заступнику міського голови Костянтину Петрочуку за втілення у життя ідеї облаштування цього поля, а також за сприяння у фізичному розвитку дітей та дорослих, залучення їх до занять спортом.

“Фестиваль спорту” розпочався із загально-розвиваючої гімнастики, яку провів Заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу Олег Хом’як. Потому розпочалися спортивні змагання, цікаві естафети, гра у футбол, волейбол. Загалом у змаганнях взяли участь близько 70 учасників.

Учасники заходу отримали безліч позитивних емоцій, цікаво та з користю провели час, та були нагороджені призами від Луцької міської ради.