У Луцьку шукають активну молодь до складу Молодіжної ради Луцької міської територіальної громади

Дата:

У Луцькій міській територіальній громаді шукають активну молодь, що бажає долучитися до команди Молодіжної ради Луцької міської територіальної громади. Молодіжна рада - постійно діючий колегіальний консультативно-дорадчий орган при Луцькій міській раді, покликаний залучати молодь до формування та реалізації молодіжної політики у Луцькій міській територіальній громаді.

Основною метою діяльності Молодіжної ради буде сприяння взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та молоді Луцької міської територіальної громади, узгодженість дій у вирішенні питань, пов'язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства. Для ефективної та повноцінної роботи Молодіжної ради потрібно, аби до її складу увійшли ініціативні представники молоді Луцької міської територіальної громади.

Саме тому департамент молоді та спорту Луцької міської ради оголошує конкурсний відбір кандидатів до складу Молодіжної ради. Якщо тобі від 14 до 35 років, ти активний, відвідуєш чи/та організовуєш молодіжні заходи, тобі не байдуже формування та впровадження молодіжної політики у Луцькій міській територіальній громаді, хочеш впливати на прийняття рішень у цій сфері, бути частиною змін та створювати своє майбутнє, тоді тобі до нас!

Щоб подати свою кандидатуру до складу Молодіжної ради Луцької міської територіальної громади потрібно до 30 жовтня 2023 року (останній день прийому заявок) заповнити гугл-анкету за посиланням: http://surl.li/lyqxk

 

У разі бажання особистої подачі документів формуляр анкети також можна отримати в департаменті молоді та спорту Луцької міської ради (вул. Богдана Хмельницького, 21, каб. 205).

Графік прийому: пн-чт. 08:30—17:30, пт. 08:30—16:15, перерва 13:00—13:45.

Окрім анкети також необхідно подати підтверджуючі документи проживання чи/та здійснення своєї професійної чи/та освітньої діяльність на території Луцької міської територіальної громади (підтвердження зареєстрованого чи фактичного місця проживання, наявність студентського/учнівського квитка, довідки ВПО, копії трудової книжки чи довідки з місця роботи).

За додадковою консультацією можна звертатися за телефоном: 777-925, відділ молодіжної політики департаменту молоді та спорту.

Чекаємо на Ваші заявки!