У Луцькій міській територіальній громаді стартував проєкт для молоді "Впливові"

Дата:

13 вересня 2023 року м.Луцьк відвідали представники проєкту «Впливові» для підписання Меморандуму про співпрацю з громадою та першої зустрічі з учасниками проєкту.

Серед понад 90 громад, Луцька міська територіальна громада увійшла до складу 25 фіналістів, у яких почав реалізовуватись цей проєкт. Тож, молодь громади отримала унікальну можливість доєднатися до проєкту соціальної дії.

Метою проєкту є розвиток громади завдяки залученню місцевої молоді через проходження онлайн-курсу «Впливові», у якому вони будуть навчатись механізмам та інструментам для визначення місцевих проблем, методам виявлення та ефективного використання фінансових можливостей, а також дізнаються алгоритм написання та реалізації власних проєктів в громаді.

На заході була присутня заступниця міського голови Ірина Чебелюк, яка привітала відібраних учасників, подякувала представникам проєкту за довіру та побажала молоді нових креативних ідей, плідної праці та цікавих і результативних проєктів для втілення у нашій громаді.

В межах зустрічі відбулось підписання Меморандуму між Луцькою міською територіальною громадою в особі заступниці міського голови Ірини Чебелюк та Українською академією лідерства, в особі менеджера проєкту «Впливові» Кохана Богдана.

Після офіційних привітань відбулось знайомство учасників та учасниць, а також перший інтерактив з ними. Зокрема, з молоддю обговорили ряд проблем, які є у громаді і визначили шляхи їх розв’язання. Молоді люди зосередилися на певних напрямках, над якими будуть працювати надалі.

Протягом наступних місяців молодь громади отримає можливість вивчати тонкощі проєктного менеджменту, інструменти фандрейзингу, ефективні комунікації в команді, щоб навчитися якісно планувати та реалізовувати свої ідеї та проєкти.

Проєкт реалізовується в межах програми USAID «Підвищення ефективності роботи й підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») HOVERLA / проєкт USAID в Україні.