У Луцьку запрацювала безкоштовна школа вивчення англійської мови

Дата:

 

Департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради та ГО «Ми плюс», спільно з центром іноземних мов «Mandarin» запустили довготривалий соціальний проект безкоштовну школу вивчення англійської мови «EnglishPlus».

Протягом місяця відділом сім'ї та молоді проводився прийом заяв від усіх бажаючих потрапити до безкоштовної школи англійської мови.

Зарахування до школи та визначення рівня знань англійської мови для формування груп відбувалось в порядку надходження заяв шляхом проведення співбесід з кандидатами. Перевага при зарахуванні до школи  надавалась дітям, що належать до однієї з пільгових категорій.

За результатами прийому анкет було набрано та сформовано три групи дітей віком 9-18 років з різним рівнем знань англійської мови.

 Заняття проходять двічі на тиждень, а викладають їх хороші викладачі та носії мови в цікавій інтерактивній формі.

Відвідавши перші заняття діти отримали масу позитивних емоцій від викладення матеріалу педагогами та зарядились  бажанням і надалі продовжувати вивчення мови.

Заявки до школи досі приймаються департаментом сім'ї, молоді та спорту, проте оскільки групи вже сформовані потрапити на навчання можна буде у випадку вивільнення місця.

Бланк заяви, повний перелік необхідних документів та інші деталі про проект та умови участі у ньому можна знайти тут.