У Луцьку відбувся фестиваль "Бандерштат"

Дата:

3-5 серпня 2018 року у селі Рованці поблизу Луцька відбувся вже традиційний для нашого міста фестиваль українського духу «Бандерштат». Він об'єднав українську музику, лекції відомих політиків, діячів культури, мистецтва та громадського сектору, спортивні розваги та патріотичні флеш-моби, майстер-класи та кінопокази.

 

Аби послухати наживо понад 60 українських та закордонних гуртів і взяти участь у інших фестивальних заходах, на «Бандерштат» завітали тисячі лучан та гостей міста з різних куточків України й інших країн. Щороку бажаючих побувати на “Бандерштаті” стає усе більше. Лише в перший день проведення фестивалю його відвідали 6 тисяч гостей. Цьогоріч на фестивалі побували близько 14 тисяч відвідувачів. Це найбільша кількість гостей за усю історію його проведення.

 

Музичні гурти розважали гостей одразу на трьох сценах: головній, тихій та так званій урбан-сцені. Також тут працював фуд-корт, дитяче містечко, спортивна зона та чимало локацій для фотографування. А неподалік відбувалися надзвичайно цікаві та насичені гутірки із відомими людьми, які щоразу збирали усе більше зацікавлених.