У Луцьку відбулась акція "Тепла іграшка надії",

Дата:

За підтримки департаменту сім*ї, молоді та спорту у Луцьку відбулась акція "Тепла іграшка надії", спрямована на допомогу дітям з онкологічними захворюваннями. 

Під час заходу, який влаштували вп'яте, відбувалися майстерки з виготовлення ялинкових прикрас з фетру, збирали іграшки, а потім продавали їх, аби зібрані кошти віддати на лікування діткам, які хворіють на рак.

Вже вдруге партнером акції став торгово-розважальний центр «ПортCity», тож саме тут відбувся головний ярмарок. Також партнер проекту Палац учнівської молоді підготував святковий концерт від вихованців. Так, годину для гостей грав духовий оркестр. Музиканти виконували чимало відомих композицій. Опісля з танцювальними номерами виступили вихованці ансамблю народного танцю «Радість», ансамблю спортивного бального танцю «Троянда» та «Ритм», вокально-хорового колективу «Перлинка», «Світанок» та «Лісова пісня».

Продавали іграшки волонтери, які зголосилися виділити кілька годин свого часу, аби допомогти діткам.

«Я хочу подякувати усім людям, які долучилися до цього проекту. Вас дійсно дуже багато і це неймовірно, скільки людей несе добро у світ. Впевнена, що зібрані кошти допоможуть даткам, які зараз хворіють на рак», — зазначила під час ярмарку президент БФ «СТОПРАК» Марія Адамчук.

Чимало лучан долучилося до акції, дехто запевняє, що купує іграшки лише тут. До того ж, фетрові прикраси ідеально підійдуть, якщо вдома є маленька дитина, або кіт, які можуть розбити звичайні іграшки.

Загалом за попередньо проведені майстерки, концерт та ярмарку вдалося зібрати 46 582 гривні. Вже 17 грудня їх передали на рахунок БФ «СТОПРАК».

Проте організатори зазначають, що зупинятися на досягнутому не будуть, адже продаватимуть іграшки, які лишилися й далі.