У Луцьку на фіналі конкурсу "Битва університетів та коледжів" виступить команда "Збірна Ювілейного"

Дата:

05 грудня 2018 року відбудеться  грандіозний фінал першого міського конкурсу "Битва університетів та коледжів".

Фінальний етап передбачає змагання студентів у дотепності та гуморі. Результати студентської ліги гумору стануть вирішальними, адже розрив у балах між навчальними закладами мінімальний.

Нагадаємо, що за звання кращого вузу міста запекло змагаються Луцький національний технічний університет, Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки, Волинський коледж Національного університету харчових технологій, Луцький кооперативний коледж, Луцький педагогічний коледж, Луцький інститут розвитку людини університету "Україна", Технічний коледж Луцького НТУ. Кращий навчальний заклад окрім титулу отримає 30 000 грн. для реалізації молодіжного проекту для своїх студентів.

Гостем програми стане команда "Збірна Ювілейного" – переможці телешоу Розсміши коміка, чемпіони Рівненської ліги сміху сезону 2016 року, віце-чемпіони Одеської ліги сміху 2017 року.

Запрошуємо вас 05 грудня 2018 року у Палац культури міста Луцька (початок 15.00), обіцяємо буде надзвичайно цікаво.

 

Довідка: "Битва університетів та коледжів" – це загальноміський конкурс, спільний проект Молодіжної ради при Луцькій міській раді та департаменту сім'ї, молоді та спорту. Конкурс розпочався 26 листопада, включає у себе інтелектуальні, спортивні, творчі та гумористичні завдання, які побудовані таким чином, що студенти коледжів і університетів мають рівні шанси для перемоги.  У конкурі зголосилося брати участь 8 команд. Бали нараховуються за принципом найвищого балу за кращі результати (8 балів за перше місце, 7 за друге... 1 бал за восьме), якщо команда не з'являється на конкурс, то отримує 0 балів.

Свої сили не захотіли пробувати наступні навчальні заклади: Луцький біотехнічний інститут Міжнародного науково-технічного університету імені Юрія Бугая, Луцький базовий медичний коледж, Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури, Коледж технологій, бізнесу та права СНУ ім. Лесі Українки, Волинське державне училище культури і мистецтв ім. І.В.Стравінського, Луцьке вище професійне училище.