У Луцьку дітки танцювали задля здійснення мрій дітей з інвалідністю

Дата:

19 жовтня 2018 року за підтримки департаменту сім'ї, молоді та спорту в Палаці культури міста Луцька було проведено благодійний звітний концерт «Діти для дітей».

Його організатором виступили Школа східного танцю «Аміра» та новостворена громадська організація «Кольорова капустинка», сформована з батьків-активістів, які виховують дітей з ДЦП. Метою концерту було привернення уваги громадськості до потреб діток з порушеннями опорно-рухового апарату, залучення до подібних заходів діток різного віку та, основне, збір коштів на закупівлю обладнання для сенсомоторних розвиваючих ігор та занять з дітьми з інвалідністю. Під час проведення заходу відбувся благодійний аукціон, на який люб’язно представили свої роботи майстрині нашого міста. Це і талановита художниця Лідія Семенова, а також майстриня хенд-мейду Катерина Денисовець.

 

Отож, спільними зусиллями, шляхом продажу квитків та проведення благодійного аукціону було виручено 8250 грн.

Родзинкою заходу став спільний номер старшого складу колективу школи східного танцю «Аміра» та однієї з членів ГО «Кольорова капустинка», Даринки Лукіної. Зал був зачарований майстерністю дівчат та їхньою акторською грою, відреагувавши бурхливими оваціями.