У луцькі школи повертається «Шабл

Дата:

У Луцьку за підтримки департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради, ГО “Федерація баскетболу міста Луцька” та управління освіти Луцької міської ради стартує ІІ сезон чемпіонату міста з баскетболу серед юнаків 5-8 класів «Шабля».

Захід триватиме з січня по травень 2019 року. У змаганнях беруть участь команди хлопчиків закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО, гімназій та шкіл-інтернатів). До участі зареєструвалися 12 команд Луцька, які утворили 2 групи по 6 шкіл у кожній.

Таким чином, склад учасників має такий вигляд: 

ГРУПА А: ЗЗСО № 19, 21, 16, 14, 25, 2.

ГРУПА Б: ЗЗСО № 22, 24, 12, 9, 10, 4.

У підгрупах команди зіграють за коловою системою – кожна по 5 ігор. Дві кращі школи з групи продовжать боротьбу за перемогу у «Фіналі чотирьох».

Перший тур чемпіонату відбудеться 23 січня 2019 року на спортивних майданчиках ЗЗСО № 24. Організатори обіцяють цікаві ігри та конкурси майстерності й влучності для учасників змагань, а також захоплюючі майстер-класи за участі гравців команди «Старий Луцьк-Університет».

Для всіх учасників «Шаблі» готують несподівані, але заслужені сюрпризи Департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради бажає ГО “Федерація баскетболу міста Луцька” наснаги, енергії в організації нових ігор та змагань, розширення колективу та учасників змагань, позитиву та задоволення від проробленої роботи.

Ми пишаємося тим, що у нашому місті на такому високому рівні проводиться уже ІІ сезон чемпіонату міста Луцька з баскетболу серед юнаків «Шабля». Запрошуємо усіх бажаючих відвідати цей захід та вболівати за своїх фаворитів.