Турнір пам'яті шахіста Юрія Науменка

Дата:

Сьогодні, 06 жовтня 2019 року провідні професіонали комунального закладу «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення Спорт для всіх» Луцької міської ради» за підтримки департаменту сім’ї, молоді та спорту, організували та провели турнір з шахів, пам’яті Науменка Юрія Костянтиновича.

На захід до осередку "Біла тура" (вул. Будіведьників, 11) завітали директор комунального закладу «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" Луцької міської ради» Наталія Назарук, Вадим Науменко та Галина Науменко, їхня донька Наталія Потапова разом з чоловіком учасником АТО Романом Потаповим.

Окрім цього, були присутні - 5-ти разова Чемпіонка світу з шашок – 100 - Людмила Ведерко та представник Горохівської громади Василь Бобак.

Захід розпочався з пісні «Батьківське жито». Слова пісні є мотивом життєдіяльності та позиції Юрія Науменка, родини, яка береже пам’ять про батька та дідуся, великого шанувальника гри в шахи.

Потому, було запалено свічку та хвилиною мовчання вшанувано пам’ять шахіста - Науменка Юрія Костянтиновича.

Сім’я Науменків подарувала шахово-шашковому осередку «Біла тура» безцінний скарб - шахову бібліотеку, яка була зібрана з 1959 по 1988 рік.

Усі присутні мали змогу послухати від сина та онуки Юрія Науменка, яким був батько та дідусь, він мав багатий внутрішній світ та культуру мистецтва гри у шахи. Людина з великої букви, яка прожила достойне життя та лишила добрий слід на землі.

Регламент змагань: швейцарська система, 9 турів з контролем часу 10 хв + 5 с кожному учаснику.

Отож, переможцями стали:

Серед жінок

- Ведерко Людмила

- Гладка Наталія

Серед чоловіків

-  Гузьо Максим

- Кучер Костянтин

- Слепчук Данило

Серед дітей

-  Мельник Назарій

-  Запара Максим

Серед ветеранів

- Крот Микола

Призери турніру були нагороджені дипломами та подарунками від організаторів та сім'ї Науменків.

Запрошуємо всіх бажаючих: дітей, молодь та дорослих відвідувати осередки КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх» в різних мікрорайонах міста, де можна поспілкуватись та активно провести дозвілля:

- приміщення «Біла тура» - вул. Будівельників, 11;

- приміщення «Стріла» - бульвар Дружби Народів, 13а;

- приміщення «Олімпія» - просп. Відродження, 39;

- приміщення «Білий м’яч» - вул. Конякіна, 35;

- приміщення «Одісей» - вул. Наливайка, 10;

- приміщення «Атлет» - вул. Степана Бандери, 13;

- приміщення «Лучеськ» - вул. Рівненська, 5;

- приміщення «Юність» - просп. Грушевського, 12.