Третя річниця загальноміської акції «Ранкова гімнастика для всіх»

Дата:

11 серпня 2019 року близько 200 спортивних та активних лучан прийшли на спортивний майданчик гімназії № 21 (вул. Кравчука, 14), щоб відсвяткували третю річницю загальноміської акції «Ранкова гімнастика для всіх», яку започаткувала Луцька міська рада.
Захід розпочався з пробіжки та продовжився комплексом загальнорозвиваючих вправ, які продемонстрував заслужений тренер України з пауерліфтингу Олег Хом’як.
Всіх присутніх зі спортивним святом привітала в.о. директора департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради Катерина Шкльода і вручила подяку міського голови за активну громадську позицію щодо залучення жителів міста Луцька до регулярних занять фізичною культурою та спортом заслуженому тренеру України з пауерліфтингу Олегу Хом’яку.
Окрім цього, Подяки департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради за популяризацію фізичної культури і спорту в місті Луцьку:
- президенту мережі фітнес-центрів «Інтер Атлетика» Володимиру Горошку;
- провідним професіоналам КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх» Наталії Зінь та Олексію Ткачуку;
- та самим активним учасникам загальноміської акції «Ранкова гімнастика для всіх»:
- Валерії Блаженчук;
- Галині Голуб;
- Володимиру Трухімовичу;
- Олександру Денюку;
- Єлизаветі Лисенко;
- Валентину Чирці;
- Аліні Гайдучик;
- Аліні Палаєвській;
- Олександру Кошелюку.
На завершення святкової частини заходу Клуб традиційних бойових мистецтв «Фудо» (карате-до) продемонстрував для всіх присутніх показовий виступ.
Всі, хто прийшов на мега позитивне спортивне свято, мали змогу скуштувати смачний торт та воду для здорового самопочуття від приватного підприємсва "Канген Вотер".
СПОРТ – ЦЕ ЗДОРОВ’Я, 
А ЗДОРОВ’Я – ЦЕ ЖИТТЯ!!!