Табір денного перебування «Літо - 2018»

Дата:

30 червня 2018 року розпочав роботу літній табір денного перебування «Літо - 2018» комунального закладу «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради».

Діти з нетерпінням чекали цієї події. Вони ще до початку літа заздалегідь цікавились можливістю записатись в табір, адже багато з них його вже не перший рік відвідують і знають, що час там проходить цікаво та активно.

До табору залучено 90 дітей з різних мікрорайонів міста: 

діти осіб, визнаних учасниками бойових дій; 

діти-інваліди;

діти з малозабезпечених сімей;

діти з багатодітних сімей; 

талановиті та обдаровані діти; 

відмінники навчання;

активні учасники заходів, які проводить КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх» за місцем проживання.

В план роботи табору включено різноманітні заходи: екскурсії, змагання, конкурси, забави, прогулянки, одноденний туристичний похід в селище Гаразджа та чотириденна поїздка на озеро Світязь.

Перший день табору розпочався ранковою зарядкою та сніданком в їдальні Луцького педагогічного коледжу. Потім було організовано відвідування центрального басейну міста. Учасники табору плавали, пірнали, змагались в естафетах. Розважаючись на воді, дітлахи отримали багато позитивних емоцій.

Окрім цього, інструктори з плавання дитячо-юнацької спортивної школи та провідні професіонали Центру провели уроки з навчання дітей плаванню за програмою Всеукраїнських спортивно-масових заходів «Школа плавання». Ті, хто не вміє триматись на воді, мали змогу здобути перші навички під пильним контролем наставників. Такі уроки ще будуть проводитись і під час походів на озеро в селище Гаразджа, і під час поїздки на озеро Світязь, які відбудуться дещо пізніше.

В післяобідню пору, ніхто з учасників табору не нудьгував. Провідні професіонали Центру організували для дітей в різних мікрорайонах міста за місцем проживання спортивно-розважальні заходи. Частина вихованців в приміщеннях Центру грали в теніс настільний, шахи, шашки, дартс, інші на спортивних майданчиках займались на вуличних тренажерах та випробували свої сили в товариських зустрічах з міні-футболу.

Також вихователі разом з дітьми відвідали меморіал "Вічна слава", а саме пам'ятник герою Небесної сотні Василю Мойсею та вшанували пам'ять загиблих Волинян в зоні АТО.

Перший день відпочинку в таборі для дітей минув швидко. Попереду на них чекає ще багато цікавих заходів, запланованих КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх».