Студентам ЗВО м. Луцьк та Волинської області пропонується позмагатися за грошові гранти в рамках всеукраїнського конкурсу «Розумним Бути Модно».

Дата: чт, 22/08/2019 - 12:43

 

Відповідно до умов соціального проекту розвитку та мотивації сучасної молоді, до участі у конкурсі запрошуються студенти всіх курсів. Це можуть бути здобувачі вищої освіти денної або заочної форми навчання, державного замовлення та контрактної основи. Немає будь яких обмежень щодо курсу навчання, факультету та спеціальності.

Головна умова – студент має навчатися в ЗВО, який є офіційним учасником конкурсу «Розумним Бути Модно». Дізнатися, чи приймає твій ЗВО участь, можна за посиланням. Для здобуття грошового ґранту на навчання студентам необхідно до 30 вересня 2019 року надіслати в електронній формі наукове есе на тематику: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС» Питання пропонується розглядати за рядом напрямків.

Перед написанням студент має можливість обрати напрямок, який його цікавить, за власним розсудом. Також важлива увага приділяється унікальності робіт.

Переможці конкурсу отримають грошове забезпечення у розмірі:

• грошовий грант на оплату річного навчання;

• грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;

• грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

• Студенти державної форми навчання отримають гранти у вигляді стипендій за відповідний термін та у відповідності до місця, яке зайняла робота.

Грошові кошти на гранти виділяються холдингом Open Media Group та партнерами: інформаційним порталом для батьків про дітей УАУА инфо, інформаційним порталом про здоров'я та медицину Ликар инфо, сервісом бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів Е-Квиток та сервісом підбору кредитів онлайн, мікрокредитів Надра Кредит.