Спортивне свято «Повір у себе» для дітей з особливими потребами

Дата:

Сьогодні, 07 грудня 2018 року, КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» в рамках проведення Всеукраїнських масових спортивних заходів «Ти зможеш, якщо зміг я!» організував і провів спортивне свято «Повір у себе» для дітей з особливими потребами. Захід відбувся на базі КЗ «ЗДО № 28 Компенсуючого типу (спеціальний) для дітей з вадами розвитку» (вул. Даньшина, 4).    

Команди «Капітошки», «Смайлики», «Промінчики» та «Живчики» брали участь у таких естафетах: «Фітбол», «Знайди кульку», «Тунель», «Біг з перешкодами», «Збудуй піраміду». Дітлахи долаючи перешкоди позмагались у спритності, винахідливості та весело й активно провели час. Усі вони доказали, що готові до фізичних випробувань.

Окрім спортивних естафет, організатори підготували веселу руханку, яку із задоволенням вправно виконували всі вихованці дошкільного закладу.

Також учасники і гості свята мали змогу подивитись показові виступи юних талантів. Виступ дитячого оркестру та пісенька «Про дружбу» у  виконанні малечі подарували  всім присутнім приємні емоційні враження.

    Команди-учасниці змагань були нагороджені дипломами та подарунками від КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх».

    Висловлюємо слова вдячності адміністрації закладу дошкільної освіти за співпрацю та всім хто брав участь у заході.

    Наступне спортивне свято в рамках Всеукраїнської акції «Ти зможеш, якщо зміг я!» комунальний заклад «Спорт для всіх» планує провести 12 грудня цього року з вихованцями дошкільного навчального закладу № 21 Луцької міської ради (вул. Марка Вовчка, 6).КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” - 724 611