«Спортивна зима»  у Луцьку

Дата:

Сьогодні, 10 січня 2019 року, комунальний заклад «Луцький міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», в рамках Всеукраїнської акції «Спортивна зима» організував безкоштовне масове катання на ковзанах для дітей з кризових сімей та активних учасників усіх спортивних заходів міського Центру. Захід відбувся на штучній ковзанці «Снігова королева».

Катання на ковзанах - корисне та приємне проведення часу. Лишень 20-30 хвилин щоденного катання на ковзанах допомагає організму стати фізично витривалішим. Такий відпочинок прекрасно піднімає настрій, тонізує і заряджає позитивом.

Отож, 80 дітлахів з різних мікрорайонів міста під час катання на ковзанах отримали потужний заряд енергії та масу приємних емоційних вражень. Особливо тішились ті, хто робили перші невпевнені кроки на льоду та освоїли навички тримати рівновагу.

Висловлюємо слова вдячності дирекції льодової арени «Снігова королева» і ГО «Федерація хокею м. Луцька» за надану можливість проведення активного дозвілля та змістовного відпочинку дітей в канікулярний період.

Комунальний заклад «Спорт для всіх» на цьому тижні завершує проведення заходів з підведення підсумків за 2018 рік:

- 11 січня о 13.00 год. – «Атлет» (вул. Степана Бандери, 13);

- 12 січня об 11.00 год. – «Біла тура» (вул. Будівельників, 11).

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у спортивних новорічних заходах!

 

КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” - 724 611