Розпочався Чемпіонат міста Луцька з дворового футболу пам’яті Миколи Романюка

Дата:

Сьогодні на спортивному майданчику гімназії №18 відбулося урочисте відкриття Чемпіонату Луцька з дворового футболу, присвяченого пам’яті Миколи Романюка.  Привітати учасників цьогорічних змагань прийшли заступник міського голови Костянтин Петрочук, директор КЗ "Луцький МЦФЗН "Спорт для всіх" Наталія Назарук, директор ЗЗСО №18 Сергій Скороход.

На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Миколи Романюка.

Костянтин Петрочук у вітальному слові акцентував на важливості Чемпіонату, започаткованого Миколою Романюком, адже все більше молодих людей виявляють бажання взяти у ньому участь. «Дуже символічним є те, що саме сьогодні, у свято Миколая, ми розпочинаємо Чемпіонат із дворового футболу пам’яті Миколи Романюка. Цьогоріч у змаганнях візьме участь майже сотня команд. Усі ви націлені на перемогу, тож бажаю вам гарних та цікавих ігор, наснаги, і нехай переможе найсильніший», -побажав він та додав, міська рада буде продовжувати роботу над залученням якомога ширшого кола молоді до занять фізкультурою та спортом.

До вітань долучилася  й Наталія Назарук, побажавши усім учасникам змагань міцного здоров’я, перемог та особистих успіхів.

Протягом попередніх місяців тривав прийом заявок щодо реєстрації учасників футбольного турніру за адресами: вул. Богдана Хмельницького, 21 (КЗ «Спорт для всіх»); б-р Дружби Народів, 13а (“Стріла”); пр-т Відродження, 39 (“Олімпія”); вул. Рівненська, 5 (“Лучеськ”); вул. Степана Бандери, 13 (“Атлет”); вул. Конякіна, 35 (Білий м'яч”); вул. Наливайка, 10 (“Одісей”); пр-т Грушевського, 12 (“Юність”). Команди  сформовано відповідно до мікрорайонів Луцька, організацій та дворів міста від 5 до 15 чоловік.

10 травня 2018 року в залі засідань міської ради відбулося жеребкування серед 98 команд, які поділені на три групи:  дитячо-юнацький склад (15-19 років)—34 команди, дорослий склад (20-39 років) — ліга А-14 і В-38 та нова категорія- ветерани (старші 40 років)- 8 команд. Відбіркова частина триватиме з 23 травня до 30 червня 2018 року на спортивних майданчиках загальноосвітніх шкіл міста.