«Олімпійське літо» триває!

Дата:

Сьогодні, 1 серпня 2018 року, комунальний заклад «Луцький міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» організував і провів Фестиваль спорту для дітей в місцях масового відпочинку населення в рамках проведення Всеукраїнських акцій «Олімпійське літо», «Школа плавання», «Парки і сквери», «Червона картка».

Захід відбувся в парку культури і відпочинку імені Лесі Українки на центральному пляжі. В передобідню пору, 68 учасників Фестивалю з п’яти осередків з різних мікрорайонів міста зібрались на галявині на березі річки Стир.

Програма заходу включала змагання з міні-волейболу та спортивні конкурси. Окрім цього, діти мали змогу поплавати під пильним наглядом працівників Центру. Усім охочим фахівці надавали уроки з навчання плаванню, можливість оволодіти найнеобхіднішими навичками і вміннями триматись на воді. 

Лякаючи дощем, погода вносила свої корективи в програму проведення Фестивалю, та це не стало на заваді для активного проведення дозвілля дітлахів.

Весело та цікаво пройшли змагання і конкурси. Всі учасники старанно виконували поставлені завдання. Потому діти брали участь у різноманітних іграх і розвагах, які супроводжувались виром емоцій, азарту, веселих усмішок учасників та уболівальників.

За підсумками всіх видів програми Фестивалю призерами стали команди:

І місце – «Олімпія»;

ІІ місце – «Юність»;

ІІІ місце – «Одісей».

Команди-призери були нагороджені подарунками від КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх».

День насичений розвагами швидко промайнув. Діти отримали багато позитивних емоцій та адреналіну, а також порцію загартування, адже свіже повітря, сонце і вода разом з активним відпочинком – найкраще оздоровлення.

    «Олімпійське літо» продовжується!

    КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» запрошує дітей, молодь, а також і дорослих відвідувати приміщення Центру в різних мікрорайонах міста, де можна цікаво та активно провести своє дозвілля в колі друзів:

- приміщення «Біла тура» - вул. Будівельників, 11;

- приміщення «Стріла» - б-р Дружби Народів, 13а;

- приміщення «Олімпія» - пр-т Відродження, 39;

- приміщення «Білий м’яч» - вул. Конякіна, 35;

- приміщення «Одісей» - вул. Наливайка, 10;

- приміщення «Атлет» - вул. Степана Бандери, 13;

- приміщення «Лучеськ»  - вул. Рівненська, 5;

- приміщення «Юність» - пр-т Грушевського, 12.

КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» - 724 611