Молодіжна рада при Луцькій міській раді оголошує добір

Дата: ср, 28/08/2019 - 11:20

Молодіжна рада при Луцькій міській раді під час свого чергового засідання ухвалила рішення про необхідність добору молоді у свої ряди.

Згідно Положення про Молодіжну раду при Луцькій міській раді її кількісний склад формується з представників від закладів вищої освіти, від закладів загальної та середньої освіти, від громадських організацій та ініціатив (по 10 осіб кожного сектору) та не може перевищувати 30 осіб. Сьогодні міський молодіжний консультативно-дорадчий орган складається із 24 членів та потребує молодих людей із кожного сектору.

Для того аби мати можливість потрапити до Молодіжної ради потрібно:

1. Перевірити чи ваша кандидатура відповідає вимогам, що зазначені у Положенні про Молодіжну раду при Луцькій міській раді (посилання).

2. Заповнити анкету кандидата.

3. Разом із анкетою подати наступний пакет документів:

3.1. Для інститутів громадянського суспільства:

- копію свідоцтва про реєстрацію інституту громадянського суспільства та/або копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

- копію статуту інституту громадянського суспільства;

- витяг з протоколу засідання керівного органу інституту громадянського суспільства засвідчене печаткою (у разі наявності) з рішенням про делегування кандидата до складу Молодіжної ради.

3.2. Для громадських ініціатив:

- інформаційна довідка про заснування, склад громадської ініціативи та результати діяльності громадської ініціативи протягом останнього року, підписана керівником громадської ініціативи;

- лист про делегування кандидата до складу Молодіжної ради, підписаний керівником громадської ініціативи.

3.3. Для органів студентського та учнівського самоврядування:

- копію положення про орган студентського чи учнівського самоврядування;

- витяг з протоколу засідання керівного органу студентського чи учнівського самоврядування з рішенням про делегування кандидата до складу Молодіжної ради.

Документи необхідно подавати у департамент сім'ї, молоді та спорту (вул. Богдана Хмельницького, 21, оф.205) до 10 вересня 2019 року.

Деталі за телефоном: 0332-77-79-25.

 

Зразки документів для участі у конкурсному відборі кандидатів до складу Молодіжної ради:

1. Анкета кандидата до складу Молодіжної ради

Анкета кандидата у Молодіжну раду

2. Зразок витягу з протоколу засідання керівного органу інституту громадянського суспільства

Витяг з протоколу для інститутів громадянського суспільства

3. Зразок витягу з протоколу засідання керівного органу інституту громадянського суспільства студентського самоврядування з рішенням про делегування кандидата до складу Молодіжної ради.

Витяг з протоколу для органів студентського самоврядування

4. Зразок витягу з протоколу засідання керівного органу інституту громадянського суспільства учнівського самоврядування з рішенням про делегування кандидата до складу Молодіжної ради.

Витяг з протоколу для органів учнівського самоврядування

5. Зразок інформаційної довідки для ініціативних груп.

Зразок інформаційної довідки для ініціативних груп