"Мама в темі"

Дата:

Акція до Дня матері «Мама в темі» (інтерв’ювання відомих мам Луцька).Героїнею сьогоднішнього дня є Боровська Надія, 3-разова учасниця Олімпійських ігор (2008 рік Пекін, 2012 Лондон, 2016 Ріо-де-Жанейро), більше 10 разів ставала чемпіонкою України зі спортивної ходьби, мама Марка.2. Якою була Ваша перша думка після народження дитини?

Радості не було меж, перша думка, що я найщасливіша жінка, мама в світі, я люблю свого синочка.3. Яку б пораду (поради) Ви би дали майбутній мамі?

Стати мамою уперше, означає, що потрібно буде внести деякі корективи у своє життя, але воно того варте. Насолоджуйтесь материнством, гуляйте на свіжому повітрі і пам’ятайте, що помірні фізичні навантаження для майбутньої мами позитивно позначаються на здоров’ї.4. Категоричні заборони у вихованні.

Чим більше заборон – тим більше бажання зробити це. Якщо ми встановлюємо усі рамки, то в дитини є різні наміри зламати їх. Дитина – це особистість, тому треба змалку дослухатись до думок дитини, звичайно не можна дозволяти все, треба знати міру.5. Улюблені сімейні локації в місті Луцьк (були раніше/є).

Улюблена сімейна локація – це парк, а також стадіон, де наш синочок любить займатися спортом.6. Чого Вас навчила дитина (діти)?

Терпіння, любити навколишній світ, цінувати час, тому що діти дуже швидко ростуть. А ще ставати сильнішою в спорті, щоб син міг пишатися мною.Стежте за нашою рубрикою та найголовніше - любіть своїх матусь!