«Мама в темі»

Дата:

Акція до Дня матері «Мама в темі» (інтерв’ювання відомих мам Луцька)

 

Героїнею сьогоднішнього дня є Ірина Констанкевич, народна депутатка Верховної ради України VIII та IX скликань, мама Соломії та Ореста.

2. Якою була Ваша перша думка після народження дитини?Коли народився хлопчик і мені про це сказали, перша думка – як це хлопчик? Мала ж бути дівчинка. А вже наступна, чи не застудиться він на тому столі…. І далі уже всі думки концентрувалися лише на ньому. А коли народилася Соломійка, це все було інакше – швидко, легко і тому, подякувала Богу за таке щастя.

3.  Яку б пораду (поради) Ви би дали майбутній мамі?Поради справа невдячна. Тому лише побажаю молодим мамам насолоджуватися сповна цим щастям. Кожен день життя дитини неповторний.

4.  Категоричні заборони у вихованні.Категорична заборона – не травмуйте своїх дітей: фізично, психологічно, вербально, будь-як… Травма має ефект бумеранга. Повернеться і вдарить боляче

5. Улюблені сімейні локації в місті Луцьк (були раніше/є).Ми любили гуляти містом, в парку, на вихідних ходили в ляльковий театр.

6. Чого Вас навчила дитина (діти)?Наші діти вчили і вчать цінувати час, дивитися на світ із широко відкритими очима, навчили любити, берегти один одного. Наші діти – це найкраще, що ми дали світу. І чим більше ми інвестуємо в наших дітей, тим більше збагачуємося самі.

Стежте за нашою рубрикою та найголовніше - любіть своїх матусь!