ЛУЦЬКУ МОЛОДЬ ЗАПРОШУЮТЬ НА ШКОЛУ ВОЛОНТЕРСТВА

Дата:

Український Волонтерський Сервіс за підтримки департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради організовує у Луцьку дводенний тренінговий інтенсив про волонтерство.

Захід відбудеться 20-21 квітня у «MAYSTERNIA» (Галерея ВОНСХУ, вул. Лесі Українки, 24А).

Навчання будуть проводити Анна Бондаренко – засновниця громадської організації з розвитку волонтерства – Ukrainian Volunteer Service та Марія Лучук, Агентка Волонтерства із Луцька.

Тільки починаєш свій шлях у волонтерстві? Хочеш змінювати рідне місто на краще та реалізовувати власний потенціал з користю для світу?Тоді долучайся до Школи Волонтерства – національної навчальної програми для тих, хто прагне знайти свій шлях у волонтерстві та стати частиною спільноти змінотворців свого міста.Завдяки Школі ти зможеш:

- Познайомитись з волонтерами та змінотворцями свого міста

- Дізнатись все про ефективне вирішення соціальних проблем

- Розвінчати власні стереотипи про волонтерство

- Спробувати поволонтерити з місцевими організаціями

- Обрати сферу волонтерства та організацію, ідеальну саме для тебе

- Після завершення Школи допомагати тим, хто дійсно того потребує, підтримуючи зв'язок з однодумцямиДолучайся до всесвітнього руху волонтерів, у якому щорічно 110 мільйонів людей вкладають свій час і талант, аби допомагати розвиватися сферам освіти, охорони здоров'я, екології, соціального захисту та багатьох інших. Зміни починаються з кожного з нас!Відбір учасників буде проводитися на конкурсній основі. Участь безкоштовна.Реєстрація триває до 14 квітня.