Луцький бізнес агітував молодь на роботу

Дата:

10 травня найбільші компанії та підприємства Луцька разом із місцевою молоддю обговорювали майбутнє зайнятості та можливості праці під час#4YouthLutskForum:Про зайнятість, роботу та майбутнє та пропрацювали перспективу співпраці. Захід відбувся у приміщенні Волинської православної богословської академії.

Ідейниками та організаторами форуму є Молодіжний центр Волині, Департамент сім’ї молоді та спорту Луцької міської ради, ВОГМО «Волинський̆ Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив», ARTEFACT St.

Понад сотня учасників, 20 спікерів, 3 інтерактивні частини, з яких складався #4YouthLutskForum, створили ефективний простір порозуміння між роботодавцем і майбутнім працівником.

Форум розпочався з привітального слова організаторів та двох лекцій. Першим спікером лекційної частини був заступник директора із маркетингу компанії «Модерн-Експо» Микола Жичук, який розповідав про теорію поколінь #XYZ, роз’яснював, чим між собою відрізняються покоління та за якими механізмами компанії беруть на роботу людей.

Другий спікер – засновник і директор компанії ARTEFACT.St Андрій Сірук, більше співпрацював із публікою та малював віртуальний портрет ідеального працівника. Дискутуючи із учасниками форуму, він наголошував на тому, що аби стати і бути ефективним працівником, треба щодня читати найновішу інформацію своєї тематики, аби бути в курсі всіх новинок, вибрати фахівця, на якого хотів би рівнятися, слідкувати за його діяльністю, переймати навички та розвиватися і покращувати свій професійний рівень там, де живеш.

Потому почалася сесія #coffee to go. Це формат справжнього нетворкінгу, де за чашкою кави, без посередників чи модераторів, компанії і молоді люди спілкувалися і обговорювали вигідну співпрацю. Фірми, що взяли участь в цій сесії, облаштували свій столик та пропонували молоді роботу на літній період.

Участь у заході взяли такі потужні компанії як ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт», «Модерн-Експо», ТОВ «КЛЕВЕР-СТОРС», ПП «ТД«Салют», КРЦ «Адреналін-Сіті», РЦ «Промінь», ТМ «Забіяка», Web-студия Wetelo, ТОВ «Сільпо-Фуд», Mobilife, ПриватБанк, Internetdevels, ARTEFACT St., Рекламно-виробнича компанія «Тенета», ТОВ «Mindy Supports», AQUA PRINT.

Завершився форум чотирма воркшопами:

1.«Change Roles або візьму на роботу Hr менеджера» - цей воркшоп дав змогу обмінятись ролями роботодавцю та кандидату на вакансію. Все, що потрібно було зробити – з присутніх компаній обрати ту, яку ти хочеш представляти та уважно провести співбесіду на одну з вакансій цієї компанії. Після співбесіди Hr менеджер наголошував на помилках та давав рекомендації, як себе поводити на співбесіді.

2.«All about freelance: сам собі режисер?»

Фрілансери Луцька з різних сфер діяльності розповідали про свій досвід, досягнення, проблеми та перспективи фрілансу, а також дали конкретні поради з чого починати, де і як шукати фріланс, і як уникнути великих проблем на цьому шляху.

3.«StartUp по Луцьки: і не кажи, що це нереально»

Луцькі стартапери розказували про ситуацію, проблеми та перспективи бізнес-експериментів в нашому місті. Спікери цього воркшопу наголошували, що не варто шукати лише роботу – варто шукати зайнятість, яка приноситиме кошти.

4.«Навички 2030 через настолки»

За допомогою настільких ігор учасники воркшопу визначали професії-пенсіонери та шукали навички, якими треба професійно володіти, аби йти в ногу з часом.

За словами організаторів, луцький бізнес легко йде на контакт і попит на подібні події актуальний, як ніколи. А ще неформальна обстановка для комунікації компаній і людей є набагато ефективнішою, аніж традиційні співбесіди.