Луцьк приєднується до Марафону Активних Громадян!

Дата:

Протягом 19 – 21 жовтня 2018 у бібліотеці ім. Олени Пчілки (вул. Шопена 11) пройде базовий тренінг програми «Активні громадяни», під час якого відбудуться:– Тренінгові семінари для молоді, які охоплюють вміння ефективної взаємодії для кращого розуміння місцевих громад і глобальної взаємозалежності, питання сталого розвитку для запровадження позитивних змін, навички планування і менеджменту проектів. 

– Поширення учасниками отриманих знань у своїх громадах серед молоді. 

– Проекти соціальної дії, які будуть розроблятися і запроваджуватися учасниками програми на основі набутих знань та їх поглядів на потреби розвитку своїх громад. 

– Обміни і контакти, які надають можливість учасникам продемонструвати свої досягнення, поділитися досвідом і встановити мережі та партнерство як в Україні так і за кордоном.Учасники тренінгу готові: 

– зрозуміти, як стати активним громадянином, здатним ефективно втілювати власні ініціативи; 

– отримати можливість здобути фінансування на свій соціальний проект.Взяти участь можна заповнивши електронну форму https://goo.gl/r4HHgu

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: +38 (066) 526 1631 - ЮляОрганізаторами заходу є Департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради і NGO Youth Platform \ ГО "Молодіжна Платформа" у партнерстві з Волинською державною обласною універсальною науковою бібліотекою імені Олени Пчілки.