Луцьк переміг у конкурсі проекту "Будуємо Україну Разом"

Дата:

Місто Луцьк стало одним із з 15 населених пунктів, що прийматимуть у себе проект "Будуємо Україну Разом". З ініціативи департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради 2018 року було подано конкурсну заявку, пізніше працівники департаменту спільно з місцевою  командою взяли участь у відбірковому фіналі міст та здобули остаточну перемогу.

Волонтерський табір у Луцьку відбудеться 2-16 червня цього року. Основна локація – майбутній міський молодіжний центр на території колишнього іподрому, зокрема планується облаштування прибудинкової території з вуличними меблями та модульними конструкціями. Також в межах проекту волонтери допомагатимуть трьом родинам покращити їхні житлові умови.

Члени луцької ініціативної групи відвідали підготовчий тренінг у Львові для майбутніх організаторів таборів, де було обговорено наступні кроки реалізації проекту. За декілька тижнів розпочнеться набір волонтерів з усієї України для БУР-таборів. Долучитись до участі в табору зможе і молодь з м. Луцьк. В програмі табору, окрім ремонтно-відновлювальних робіт, планується проведення ряду заходів спільно з місцевою молоддю.

Проект «Будуємо Україну Разом» реалізовується ГО «Львівська освітня фундація», а табір у Луцьку буде втілювати департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради спільно з місцевою молоддю за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Координаторка табору у Луцьку – Ірина Полєтуха.

Довідково. Головною метою табору БУР є сприяння позитивним зрушенням у суспільстві через активізацію людей та залучення їх до розбудови власної громади, налагодження співпраці з місцевою владою та бізнесом та формування позитивного іміджу населеного пункту.