Кубок чемпіонату України в Луцьку

Дата:
Представники ДЮСШ № 3 з срібним кубком чемпіонату України

Срібний кубок Чемпіонату України з важкої атлетики здобула Волинська команда на змаганнях, що з 2 по 7 листопада тривали в Коломиї.

Відзначимо, що такий результат забезпечили спортсмени Луцької ТГ, які наданий час є вихованцями Комунальний заклад Дитячо-юнацька спортивна школа 3 Луцької міської ради та входять до складу ОШВМ (Омелянець Дмитро – 1 місце, Миронюк Дмитро – 1 місце, Микитюк Андрій – 2 місце( 1місце в поштовху), Генсіровський Олег – 4 місце).

Крім цього, серед дівчат чемпіонкою стала Дарина Сахарук у ваговій категорії до 55 кг.

Нагороди за сумою двоборства також вибороли у своїх категоріях Ганіч Богдан(3-місце), Костюк Давид(4 – місце, 3 - місце у ривку), Тимченко Ярослав (3-місце).

Вітаємо спортсменів та тренерський колектив ДЮСШ № 3 (Миронюк Микола, Стаднюк Юрій, Костюк Анатолій) з успішними змаганнями.