Гімнастки ДЮСШ № 3 "запалили" в Білій Церкві

Дата:
спортсменки з нагородами

Кінець листопада  - початок грудня був насичений для гімнасток ДЮСШ № 3 змагальними емоціями.

З 29 листопада по 2 грудня 2023 року в спортивному комплексі КЗ Білоцерківської міської ради ДЮСШ «Юність» проходив Чемпіонат всеукраїнської ГО ФСТ «Спартак» з гімнастики художньої, присвячений пам’яті ЗТУ Володимира Баженкова.

Понад 150 гімнасток, що представляли різні області України виборювали звання Чемпіона за програмою майстрів спорту, кандидатів у майстри спорту, І, ІІ, та ІІІ розрядів в особистій програмі та групових вправах.

Волинь представляла збірна команда, основу якої становлять вихованки Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа № 3 Луцької міської ради».

Наші спортсменки зуміли показати чудові результати.

Чемпіонками змагань у багатоборстві індивідуальних вправ стали: Філімонова Поліна (програма майстрів спорту), Граділь Діана (програма 3 дорослого розряду).

Срібло отримали: Щурук Анна (програма МС), Матвєєва Анна (КМС), Дацишина Єлизавета (2 розряд)

Бронзу здобула Федік Марта в індивідуальній програмі по 3 розряду.

В багатоборстві групових вправ команди посіли такі місця:

- переможцями стали збірна команда МС, збірна команда КМС, збірна команда за програмою 3 розряду;

- срібні нагороди вибороли збірна команда за програмою 1 розряду, збірна команда за програмою 2 розряду .

В багатоборстві індивідуальних вправ – 2 місце зайняла Дацишина Єлизавета , 4 місце Клімук Марʼяна.

Збірна команда майстрів спорту здобула 1 місце в багатоборстві групових вправ, в багатоборстві індивідуальних вправ: 1 стала Філімонова Поліна, сріна нагорода у Щурук Анни.

В фіналах з обручем – 1 місце Щурук Анна; з мʼячем – 2 місце Щурук Анна; в фіналі з булавами – 2 місце Щурук Анна; зі стрічкою – 3 місце Курносова Емілія.

Учасниці команди КМС стали абсолютними чемпіонками в багатоборстві групових вправ

В фіналах – перемога за вправу зі скакалками, 1 місце за вправу з мʼячами у Матвєєвої Анни.

В фіналах з мʼячем та з булавами – 1місце Матвєєва Анна.

З обручем – бронзову нагороду здобула Довлєтханова Мілана.