Флешмоб «Розірви ланцюг мовчання! #Любов_це_не…»

Дата:

Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради спільно з Управлінням патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції та Національним експертом/тренером по запобіганню та протидії домашньому та гендерно обумовленому насильству Віктором Вальчуком започаткували флешмоб «Розірви ланцюг мовчання! #Любов_це_не…», присвячений темі домашнього насильства.

Домашнє насильство - це величезне соціальне лихо, це «щоденний злочин», який калічить людські долі і забирає життя та здоров’я!

Домашнє насильство може бути спрямоване не тільки на дружину або чоловіка. Діти, літні члени сім’ї, інші родичі – постраждати може людина будь-якої статі та віку.

В умовах карантину більшість людей залишаються вдома, з рідними, протенавіть тут на людей може чатувати небезпека!

Ймовірність вчинення домашнього насильства під час карантину відчутно зростає, і неправильно залишати людей, які страждають від насильства, наодинці з їхньою проблемою.

Навіть одна активна і небайдужа людина може надати істотну і реальну допомогу, якщо буде знати, що таке домашнє насильство, як його розпізнати і як правильно реагувати!

Флешмоб «Розірви ланцюг мовчання! #Любов_це_не…» закликає кожного з нас більше дізнатись про саме явище домашнього насильства, його форми та ознаки, про те, чого саме ми не повинні допускати ніколи по відношенню до себе!

 

 

Якщо ви, ваші близькі чи знайомі зіткнулися із проблемою домашнього насильства, інформацію щодо запобігання та протидії насильству, допомоги постраждалим особам зможете дізнатися за поданими номерами:

15-47 – урядова "гаряча лінія", цілодобово, з мобільного безкоштовно для постраждалих осіб від домашнього насильства;

0 800 213 103 – "гаряча лінія” безоплатної правової допомоги, цілодобово, з мобільного безкоштовно;

050 438 60 31 – Волинський обласний центр соціально-психологічної допомоги;

116-123 – "гаряча лінія" по запобіганню та протидії домашньому насильству, цілодобово, з мобільного безкоштовно.