Фестиваль сім'ї в Луцьку

Дата:

28 травня, за підтримки департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради, на другий день свята Трійці відбудеться чудове свято для всієї сім'ї!

Кожна подружня пара матиме змогу не лише гарно провести час у різноманітних локаціях, а й вперше в Луцьку взяти участь у ПОДРУЖНЬОМУ ЧЕЛЕНДЖІ! Команда заходу пропонує вам збагатити свої стосунки і пройти 6 кроків до зміцнення сім'ї в інтерактивній формі. 

Адже, 

ти почув – ти забув,

ти побачив – ти запам'ятав,

ти зробив – ти зрозумів.

Вам потрібен буде гарний настрій, почуття гумору і трішки серйозності, щоб зануритись вглиб один одного.

Кожна подружня пара, яка пройшла всі 6 кроків ПОДРУЖНЬОГО ЧЕЛЕНДЖУ, автоматично стає учасником розіграшу сертифікатів на романтичну чи сімейну вечерю від наших партнерів – рекреаційного комплексу "Рестпарк" на 1000 гривень (у кількості 1 шт.), та "Базилік" на 500 гривень (у кількості 2 шт.) Сертифікат на 500 гривень отримає найдрайвовіша пара від піцерії "Фелічіта".

Для хоробрих, мужніх, відважних ТАТУСІВ в парку відбуватиметься силове змагання з перетягування автомобіля СУПЕРТАТО, в якому кожен батько за бажанням може взяти участь. За простих 30 секунд ви станете СУПЕРГЕРОЄМ для своєї дитини і подаруєте їй незабутні враження. 

Для дітей: зона активного відпочинку: батути, майстерки, розваги, велетенські мильні бульбашки, морозиво.

НА СЦЕНІ: 

• RULADA – популярна співачка, автор, композитор, зоряний педагог по вокалу, засновник унікальної авторської школи різножанрового вокалу ImproviNation, є номінантом ряду престижних музичних фестивалів і премій: Х-фактор, Хіт-конвеєр 2016, Українська пісня, YUNA та ін.

• Олександр та Віта Ліванцови – автори українського сімейного хіту «Моя сім'я», композитори, автори пісень, переможці конкурсу «Християнська пісня року» 

• Сергій Рибак – композитор, джазовий виконавець, засновник Християнської естрадно-джазової школи «Тритон» в Луцьку та в Києві

• Подружні конкурси, ігри

• Подарунки для переможців від спонсорів