Запрошуємо на третій луцький півмарафон Лучеськ 2018

 півмарафон Лучеськ 2018

14 серпня 2018 року в офісі компанії "Дмитрук" відбулася прес-конференція з нагоди проведення третього щорічного спортивного змагання - Dmytruk Luchesk Half Marathon

На прес-конференції були присутні Олексій Веремійчик - директор департаменту сім'ї, молоді та спорту ЛМР, Тарас Скорупський (Taras Skorupskyi) - керівник відділу маркетингу компанії "Дмитрук", Oleksandr Oryshko та Igor Spasovskiy - організатори луцького півмарафону Dmytruk Luchesk Half Marathon.

Олексій Веремійчик розповів, що під час півмарафону буде відбуватись ще одна спортивна подія - Відкритий чемпіонат Луцька з бігу по шосе, присвячений Дню міста Луцька.

Директор СК "Лучеськ" Oleksandr Oryshko відзначив, що на змаганнях запланована участь близько 1000 учасників, а також будуть проводитись забіги для дітей на 100 м, 500 м та 1000 м.

Тарас Скорупський повідомив, що ключовою є навіть не сама подія, не сам біг, а особлива атмосфера сімейного свята.

Цього року змагання відбудеться у День Міста, святкування якого перенесли саме на 8-9 вересня.

Старт марафону відбудеться о 9.00. Ліміт часу на забіг - 3 години, що дозволить навіть просто пройти марафон у швидкому темпі. На дистанції встановлять два душових пункти, три пункти гідрації, близько трьох-чотирьох точок медичного супроводу. Окрім цього, на площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку демонструватимуть показові виступи секцій комунального підприємства “Спорт для всіх”.

Реєстрація у заході коштуватиме 350 гривень та проводитиметься до 0.00 год. 8-го вересня. Цьогоріч учасники з особливими потребами мають можливість взяти участь у Півмарафоні безкоштовно, ветерани АТО отримають знижку до 50% на реєстрацію, командним учасникам – 15%. Передбачено також безкоштовні дитячі забіги, реєстрація на які відбуватиметься 8 вересня з 12.00 в СНУ ім. Лесі Українки. Для усіх фіналістів Півмарафону приготують медалі.

Луцьк - місто, яке варто відвідати, а особливо з такої чудової спортивної нагоди. Це прекрасна можливість перевірити власну витривалість, кинути виклик собі та стати краще. Dmytruk Luchesk Half Marathon - забіг, який варто пробігти. Комфортна, рівна, асфальтована траса з мінімальним набором висоти під тінню лип і кленів. Якщо щастя, здоров’я, сила та витривалість також Ваші двигуни життя, то Вам до нас!

 півмарафон Лучеськ 2018